کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قلعه‌نویی، رحمتی و غلامپور را به پرداخت جریمه نقدی محكوم كرد.

دیدار دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان در حالی برگزار شد که تخلفاتی از سوی دوباشگاه صورت گرفت. باشگاه استقلال به علت تاخیر2:30 دقیقه‌ای در نیمه دوم به پرداخت 750 هزار ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین پس از به ثمر رساندن گل از سوی استقلال، بهزاد غلامپور وارد زمین مسابقه شد، که این حرکت تخلف بوده و وی به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، از سوی امیر قلعه نویی- سرمربی سپاهان و سید مهدی رحمتی- دروازبان تیم به دفعات و به ترتیب اعتراضاتی به داور مسابقه و بی احترامی به مسئولان مسابقه صورت گرفت. بر همین اساس امیرقلعه نویی به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. سید مهدی رحمتی نیز با توبیخ کتبی و درج در پرونده به پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 مدیر عامل باشگاه ابومسلم خراسان در کمیته انضباطی

به منظور رسیدگی به مشکلات مالی امیر اظهری مبنی بر مطالبه وجه از باشگاه ابومسلم خراسان، کمیته انضباطی فدراسیون روز شنبه 28 شهریورماه تشکیل جلسه می دهد.

احضار اولیایی به کمیته انضباطی

بنا برشکایت کمیته داوران فدراسیون از کاظم اولیایی به علت انجام مصاحبه با ادعای بیان اتهاماتی نسبت به داور مسابقه پاس و استیل آذین، کمیته انضباطی روز یکشنبه شهریورماه تشکیل جلسه می‌دهد.
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:ariensport.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
شفر در فرودگاه امام خمینی شفر در فرودگاه در حال ترک ایران! عکس

شفر سرمربی سابق استقلال بالاخره تصمیم گرفت از ایران برود

 
X