سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

"کيارش يسایی" جوان 16ساله ايرانی مبتلا به نوع خاصی از بيماری سرطان که به دليل هزينه بالای معالجه اين بيماری با مشکلات مالی روبرو شده بود...

 
"کیارش یسایی" جوان 16ساله ایرانی مبتلا به نوع خاصی از بیماری سرطان که به دلیل هزینه بالای معالجه این بیماری با مشکلات مالی روبرو شده بود، مورد حمایت وحید هاشمیان بازیکن فوتبال در آلمان قرار گرفته و امیدوار است بتواند معالجات خود را پیگیری کند.

به گزارش ایرنا ،این جوان پیش از این نیز یک بار به این بیماری مبتلا شده بود و تصور بر این بود که سرطان را شکست داده است ، ولی این بیماری بار دیگر با قدرت بازگشت و به دلیل پایان یافتن توان مالی خانواده، امکان ادامه معالجه او با مشکل روبرو شد.
به نوشته پایگاه اینترنتی باشگاه بوخوم ،"وحید هاشمیان"در اقدامی خیرخواهانه ضمن عیادت از این بیمار وعده کمک و جمع آوری نیازهای مالی وی را که در بیمارستان دانشگاه مونتسر بستری است، داد.
هاشمیان در تماس با لیگ سرطان آلمان، پزشکان ایرانی و دوستان خود در تیم های مختلف تلاش می کند تا پول مداوای این جوان را جمع آوری کند.
وی دراین باره گفت:وقتی داستان بیماری این جوان را شنیدم ،بلافاصله تصمیم به کمک گرفتم و تلاش خود در این جهت و جمع آوری کمکهای لازم آغاز کردم.
این بازیکن فوتبال ادامه داد:مادر من هم در زمستان براثر سرطان فوت کرد وبه همین دلیل شرایط آنان را درک کرده و تمام تلاش هایی را که انجام می دهم، از ته قلب است.
دکتر "یورک هایر" دبیرکل لیگ سرطان آلمان و ایران که در این بیمارستان کار می کند ، نیز همراه با مدیرعامل این بیمارستان سعی می کنند تا هاشمیان را کمک کنند.
این بیمار برای شش ماه آینده نیاز به 30 هزار یورو کمک مالی دارد.
"
کیارش یسایی "نیز در این باره گفت: وقتی هاشمیان به دیدار من آمد،بسیار خوشحال شدم.وی یکی از ستاره های فوتبال ایران بوده و بسیار محبوب است.

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:irna.ir

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
ضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکسضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جشن قهرمانی یوونتوس ناخواسته به فرزندش ضربه زد

 
X