سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

فوتبال برتر این بار متفاوت‌تر از همیشه بود. بازی استقلال مقابل ملوان بدون آن استودیوی معروف، دکور زیبا و تماشاگران ویژه‌اش برگزار شد.
 
به گزارش پايگاه اطلاع رسانی استقلال تهران ، کارشناس برنامه هم این بار در کنار مزدک میرزایی نشست تا این برنامه با نماییناهمگون‌تر از گذشته آغاز شود. جز دکور برنامه دلیل دیگری برای متفاوت‌تر بودنفوتبال برتر به نسبت برنامه‌های قبلی‌اش وجود دارد. آن هم نوع انتخاب کارشناسبرنامه بود. برای اولین بار یک پرسپولیسی دوآتشه، قدیمی و متعصب برای کارشناسی بازیاستقلال انتخاب شد تا پیرامون تقابل انزلی برای بینندگان صحبت کند.
اینکه افشینپیروانی با چه ملاک و معیاری از سوی مسوولان این برنامه برای بحث کارشناسی برگزیدهشد جای بررسی فراوانی را می‌طلبد. اینکه در میان این همه پیشکسوت استقلال که ازاوضاع فعلی این تیم بیشتر خبر دارند تا دیگر کارشناسان، یک پرسپولیسی از سویمسوولان فوتبال برتر برای حضور رودرروی دوربین و بحث پیرامون وضعیت استقلال در اینبازی حساس به برنامه دعوت می‌شود. این برنامه و البته دیدن افشین پیروانی ذهنمان رامشغول به خود کرد و مدام از خود این سوال را می‌پرسیدیم که مگر قحط الرجالاستقلالی‌ها است که یک پرسپولیسی باید با عنوان کارشناس بازی استقلال، نقد کنندهجدال رقیب دیرینه خود باشد. در فوتبالی بودن پیروانی و اینکه او به خوبی می‌تواندنقش یک کارشناس مدرن را به نمایش بگذارد بحثی نیست فقط سوال اینجاست که چرا مسوولانبرای این بازی در حضور این همه پیشکسوت قدیمی استقلال او را برای جلوی دوربین رفتنانتخاب کردند. آیا او اطلاعات کافی در مورد استقلال دارد یا اینکه او می‌تواندکارشناس خوبی برای بازی‌های استقلال باشد؟ می‌خواستیم سوال خود را با مدیران برنامهفوتبال برتر در میان بگذاریم اما وقتی با تلفن همراه تهیه کننده این برنامه تماسگرفتیم چیزی جز حمله معروف «.... خاموش می‌باشد» در گوشمان صدا نکرد. حالا باید دیدآیا این روند در ادامه هم از سوی مسوولان این برنامه دنبال خواهد شد یا فقط همینبرنامه بود و بس.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:esteghlaltehranfc.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X