سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: دوست ندارم هر نتیجه ای که تیم ملی کسب می کند را توجیه کنم اما تیمی که مقابل بحرین بازی کرد تیم دوم ایران بود.
 

افشین قطبی عنوان کرد: در مقابل بحرین از تیم دوم خودمان استفاده کردیم و تعدادی از بازیکنان در حد و اندازه های خود ظاهر نشدند اما من همچنان خوشبین هستم چرا که تیم دوم ما نیز محکی جدی خورد و هم اکنون نسبت به بازیکنان دوم نیز شناخت بیشتری دارم.
وی با اشاره به وضعیت طالب لو خاطرنشان کرد: طالب لو دروازه بان بسیار خوبی است و باید در چنین دیدارهایی به میدان می رفت تا تجارب بین المللی خوبی پیدا کرده و امتحان شود.
سرمربی تیم ملی گفت: نباید از این مسئله به راحتی عبور کنیم که تیم ملی تعدادی از بازکنان اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و این موضوع ما را در دیدار مقابل بحرین با مشکل مواجه کرد.
قطبی اظهار داشت: در دیدار مقابل ازبکستان قطعا با تیم متفاوتی نسبت به دیدار مقابل بحرین وارد میدان خواهیم شد و این تیم را شکست خواهیم داد.

 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:hurrahsport.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X