تقریبا اواخر تمرین است و بازیکنان پس از 3 ربع بازی کردن در محوطه‌ای فشرده با این دستور سرمربی مواجه می‌شوند:«بروید آب بخورید!»قطبی دور و برش را نگاه می‌کند و چشمانش با چشمان خبرنگاران حاضر در کمپ گره می‌خورد!
 
سايت گل نوشت:
تاکید فدراسیون فوتبال پیش از آغاز ماه مبارک رمضان این بود؛ «روزه‌خواری در تمرینات ممنوع» حتی برای اینکه بازیکنان وسوسه نشوند و به سمت بطری‌های آب کنار زمین نروند مقرر شد که تمرینات بعد از افطار برگزار شود. این دستور به همه باشگاه‌ها ابلاغ شد و نمایندگان باشگاه‌ها هم از ترس منشور اخلاقی و محروم نشدن بازیکنان و تیم‌هایشان از لیگ برتر مو به مو دستورات سازمان لیگ را اجرا کردند اما در تیم ملی؛ آنچه که در اصل موضوع ممنوع و حرام است و مجری جلوگیری و به اجرا در آوردن آن فدراسیون فوتبال است از سوی زیر شاخه اصلی فدراسیون اجرا نمی‌شود!
این یک اتفاق واضح و روشن است که در آخرین تمرین تیم ملی قبل از سفر به ازبکستان افتاده است. به گزارش وطن امروزتمرین ساعت 5 بعد از ظهر شروع شد و از همان ابتدا،نخستین قانون وضع شده برای ماه مبارک رمضان زیر پا گذاشته شد(همه تیم‌ها در ماه مبارک رمضان باید بعد از افطار تمرین کنند). هوا آنقدر گرم است که خبرنگاران زیر سایه کوچکی که توسط دکل بزرگ کنار زمین ایجاد شده پناه گرفته‌اند. گرما بیداد می‌کند و بازیکنان آنقدر دویده‌اند که نای راه رفتن هم ندارند. خدا به داد آنها برسد که در بین ملی‌پوشان روزه‌اند! در چشم بر هم زدنی بیشتر بازیکنان غیبشان می‌زند و همگی در داخل تونل کمپ تیم‌های ملی مشاهده می‌شوند. آنجا را برای خوردن آب در ماه مبارک رمضان تعبیه کرده‌اند و در این گرمی هوا اگر آب به بدن نرسد... دوربین شبکه خبر تمام این صحنه‌ها را ضبط می‌کند و کار آنها تمام است اما یکی از مسؤولان تدارکات تیم ملی به سمت خبرنگار این شبکه می‌رود و در حضور حاجیلو به خبرنگار و فیلمبردار اعتراض می‌کند که چرا این صحنه‌ها را ثبت کرده‌اند!
صدای سرپرست تیم ملی در می‌آید که چرا روی تونل را با پارچه‌ای که قرار بوده از قبل پوشانده شود نپوشانده‌اند! کار با گفتن «اینكه نمی‌شود روزه گرفت، هوا گرم است» و یک لبخند ملیح از سوی سرپرست تیمی ملی حل می‌شود تا خبرنگار مذکور بگوید که این صحنه‌ها را هرگز پخش نمی‌کند و آنها همین‌طوری فیلم گرفته‌اند.
 کسی واکنش خاصی نشان نمی‌دهد و به نظر ذهن همه روی حرف‌های فدراسیون و گیر آنها به باشگاه‌ها متمرکز است. آیا نمی‌توانستند تمرین تیم ملی را بعد از افطار برگزار کنند، یا اینکه مثل همیشه مرگ برای همسایه است؟! تقریبا اواخر تمرین است و بازیکنان پس از 3 ربع بازی کردن در محوطه‌ای فشرده با این دستور سرمربی مواجه می‌شوند:«بروید آب بخورید!»قطبی دور و برش را نگاه می‌کند و چشمانش با چشمان خبرنگاران حاضر در کمپ گره می‌خورد. بی‌تفاوتی نسبت به اینکه آنها چه چیزی شنیده‌اند بهترین راهکار برای فرار از این مخمصه است. ماندن در دمای بالای 35 درجه آن هم در شرایطی که بدن نیاز بیشتری به استراحت دارد از عهده كسی كه تحركی ندارد بر نمی‌آید چه برسد به اینکه یک نفر با آن میزان تولید و تخلیه انرژی به‌عنوان یک ورزشکار با زبان روزه در این دما تمرین كند.
 اگر فدراسیون و سازمان لیگ برتر همان طور که باشگاه‌ها را در منگنه قرار دادند، برنامه تیم ملی را هم متناسب با زمان مشخص شده تعیین می‌کردند دیگر نیازی به این نبود که درتمرینات این تیم قایم باشک بازی شود و بازیکنان برای خوردن آب در ماه رمضان از فیلترینگ خجالت جماعت حاضر در کمپ تیم‌های ملی عبور کنند.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:goal.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مهدی طارمی درحال نماز خواندن نماز خواندن مهدی طارمی در شب های قدر در بوشهر! عکس

مهدی طارمی به بوشهر برگشته و در شب های قدر در مسجد ولایت بوشهر به عزاداری مشغول است

 
X