سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

به نظر نمی رسد در روزهای آینده نیز کسی پاسخگوی این مشکل باشد و حتی عذرخواهی رسمی از طرفداران فوتبال در این خصوص انجام شود.
  
 به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،این دیدار حساس که ازساعت 21 در استادیوم آ‍زادی آغاز شد ، به صورت مستقیم پخش نشد و میلیونها بیننده راجلوی تلویزیونهای خود چشم انتظار گذاشت.
علت این امر از سوی مجری برنامه فوتبالبرتر مشکلات فنی در استادیوم آزادی عنوان می شد و مزدک میرزایی به رفع این مشکل درحداقل زمان وعده می داد.

علاقه مندان فوتبال به خصوص طرفداران استقلال ،‌جمعه شب حدود 2 ساعت انتظار پخش مستقیم دیدار تیم محبوب خود را کشیدند ولی چشمشانجلوی تلویزیون خشک شد و خبری از پخش مستقیم بازی هم نشد.

این در حالی استکه پیش بینی این گونه مشکلات فنی کار دشواری نیست و می توان به راحتی با آن مقابلهکرد. به خصوص آنکه در هفته اول لیگ برتر نیز مشکل مشابه در پخش بازیها به وجود آمدهبود.


این اتفاق عجیب در حالی کامل شد که از ساعت 22:30 یعنی از دقیقهحدودا 70 بازی ،‌ شبکه 3 سیما اقدام به پخش نیمه اول این دیدار به صورت ضبط شده وبا کیفیت مناسب کرد . مجری برنامه فوتبال برتر هم دیگر اشاره ای نکرد که رفع مشکلپخش مستقیم به کجا کشید و آیا ادامه بازی به صورت زنده ارائه خواهد شد یا نه.

به این ترتیب برای اولین بار در طول ادوار لیگ برتر ، یک مسابقه به اینصورت پخش شد بدون اینکه دلیل منطقی برای آن عنوان شود.
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:esteghlaltehranfc.com

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره منع فعالیت مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبالاطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره منع فعالیت مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبال

فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای خبر منع فعالیت بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبال ایران را تکذیب کرد

 
X