سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

شایعه فسخ قرارداد فریدون زندی با استیل آذین در حالی به دنبال درگیری پیش آمده بین اوو حمید استیلی سرزبان ها افتاده که این بازیکن طی روزهای قبل از بازی با استقلال در حال رتق و فتق امور اقامت دائم در ایران بود.
 

به گزارش گل، زندی پس از بازی با پیکان که به شکست یک بر صفر استیل آذین انجامید در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد از سطح لیگ برترفوتبال ایران راضی است و انگیزه زیادی برای اثبات توانایی هایش دارد.یکی از نزدیکان خانواده زندی در این خصوص می گوید:تا قبل از این اتفاق فریدون انگیزه زیادی داشت و می گفت قصد دارد به ستاره استیل آذین تبدیل شود اما درگیری با استیلی همه چیز را خراب کرد.اوحتی پدرش را به آلمان فرستاده بود تا خانه ای که در این کشور دارد را به فروش برساند اما دیروز پس از اینکه از حضور در تمرینات منع شد با پدرش تماس گرفت و از او خواست در فروش آن خانه دست نگه دارد.احساس من این است که فریدون پس از فسخ قرارداد با استیل آذین قصد بازگشت به آلمان را دارد.

گفته می شود حتی تلاش های ریش سفید هایی مثل حشمت مهاجرانی هم برای آشتی دادن استیلی و زندی تا این لحظه بی نتیجه مانده است.

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: goal.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X