سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

جلسه‌ای كه با حضور رئيس كميته انضباطی فدراسيون فوتبال، مديركل تربيت‌ بدنی و استاندار خراسان برای بررسی مشكل دو تيم پيام و ابومسلم برگزار شد، بدون نتيجه برای ابومسلم و با تعليق پيام پايان يافت.
 
به گزارش فارس ، مالك و مدیرعامل پیام پس از جلسه یك‌شنبه شب در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: خداداد عزیزی كه مربی و نماینده بازیكنان طلب‌كار و مرضی‌الطرفین بود در این جلسه اظهار داشت: از حق خود می‌گذرد اما نمی‌تواند از حق بازیكنان بگذرد كه در پی آن شریفی حكم به تعلیق باشگاه پیام داد.

علی صلاحی ادامه داد: اگر سه هفته پیاپی نتوانیم در بازی‌های لیگ دسته یك حضور یابیم خودبه‌خود به دسته پایین‌تر می‌رویم.

همچنین مدیركل تربیت بدنی استان نیز دراین باره در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد بیان داشت: در این جلسه یك خریدار برای پیام نیز حضور داشت و تلاش می‌كنیم در سه هفته تا تعلیق نگذاریم تیم از مشهد خارج شده و یا به دسته پایین‌تر برود.

افشین داوری گفت: در عین حال این گله از رئیس كمیته انضباطی هست كه با این شرایط حكم به تعلیق باشگاه پیام داد.

همچنین جلسه عصر امروز در دفتر استاندار خراسان رضوی برای بررسی وضعیت ابومسلم نماینده در آستانه تعلیق لیگ برتری استان برگزار می‌شود.


گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X