سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

پرسپولیس اولین شکست مقاومت را رقم زد و بعد از 5 بازی به یک پیروزی شیرین دست یافت.
 
به گزارش آرین اسپورت، پرسپولیس که بعد از استعفا یا همان برکناری عباس انصاری‏فرد، حبیب کاشانی را به عنوان سرپرست بالای سر خود می‏دید با ارایه یک فوتبال منطقی و هجومی، مقاومت بدون شکست را با نتیجه 4-2 در هم کوبید تا هواداران قرمزپوش بعد از مدت‏ها با شادی ورزشگاه آزادی را ترک کنند.
مقاومت بازی را خیلی خوب شروع کرد و حتی بازیکنان جوان این تیم در همان دقایق ابتدایی بازی هم می‏توانستند دروازه میثاق معمارزاده را باز کنند اما " کریم باقری " با جایگری خوب خود روی خط دروازه پرسپولیس توپ را برگشت. در ادامه شاگردان کرانیکار خود را در زمین پیدا کردند و " باقری " کاپیتان تمام نشدنی قرمزها روی پاس " شیث رضایی " یک سوپر گل زد و ورزشگاه را منفجر کرد. نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید اما در نیمه دوم پرگل‏و زیباتر دنبال شد. ابتدا " هادی نوروزی " در دقیقه 54 روی پاس عمقی " بائو " با ضربه سر اختلاف را به دو گل رساند و مثل کریم باقری در جدول گلزنان 5 گله شد. در حالی که مقاومت برای جبران نتیجه حمله می‏کرد، " میثم بائو " در دقیقه 80گل سوم را وارد دروازه سنگچولی کرد تا بازی خوب خود را تکمیل کند. 5 دقیقه بعد روی همکاری دو بازیکن تعویضی پرسپولیس، این تیم به گل چهارم خود دست یافت. روی این گل " مهدی شیری " پاس داد و " حوار ملامحمد " هافبک عراقی سرخپوشان گل زد. هواداران پرسپولیس از این برد بسیار خوشحال و راضی بودند و کم کم ورزشگاه را ترک می‏کردند که ناگهان مقاومت خودی نشان داد و دو گل زد تا پیروزی پرگل قرمزپوشان کمرنگ شود. " بهنام افشه " و " اسماعیل نظری " در دقایق 88 و 90 دو گل مقاومت را وارد دروازه معمارزاده کردند و حتی بعد از آن هم می‏توانستند به گل برسند اما موفق به انجام این کار نشدند.
بهرحال پرسپولیس برای خروج از بحران به این برد احتیاج داشت و به هدف خودش هم رسید. پرسپولیس با این برد 15 امتیازی شد و به مکان ششم صعود کرد. مقاومت هم با 15 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس در جایگاه پنجم ایستاد.

پرسپولیس 4-2 مقاومت سپاسی
ورزشگاه: آزادی تهران، 20 هزار نفر
گل: کریم باقری 12، هادی نوروزی 54، میثم بائو 80، حوارملا محمد 85(پرسپولیس) بهنام افشه 88، اسماعیل نظری 90(مقاومت)
کارت زرد: آقازمانی(پرسپولیس) صبری(مقاومت)

ترکیب پرسپولیس: معمارزاده، حیدری، شیث رضایی، علی‏عسگر، اکبری، کلاه‏کج، آقازمانی، زارعی(84 مهدی شیری)، بائو، باقری(73 حوارملا محمد)، نوروزی(87 آرفی)
سرمربی: زلاتکو کرانیکار

ترکیب مقاومت: سنگچولی، هاشمی، صبری، دهقان، ایران پوریان، کوهنورد، کرمی، ممبینی(60 نظری)، گودرزی(75 چترآبگون)، پورمحمد(60 افشه)، متوسل‏زاده
سرمربی: داود مهابادی 
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: ariensport.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوندواکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوند

عرب می‌گوید ویدئویی که بیرانوند و خلیل‌زاده منتشر کردند، بیشتر یک شوخی بود و نباید به آن دامن زد

 
X