سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی پرگل این تیم برابر مقاومت سپاسی گفت ...
 
سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی پرگل این تیم برابر مقاومت سپاسی گفت: این پیروزی ماحصل مدیریت آقای انصاریفرد بود و نباید به حساب من نوشته شود.
به گزارش مهر، حبیب کاشانی پس از پیروزی 4 بر 2 عصر سه شنبه پرسپولیس برابر مقاومت سپاسی در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: این پیروزی نباید به نام من نوشته شود چرا که آنرا متعلق به آقای انصاریفرد می دانم.

وی در مورد استقبال کم هواداران از بازی با مقاومت گفت: باید پذیرفت که هواداران سرمایه های معنوی پرسپولیس هستند و در جایی که این باشگاه هیچ سرمایه مادی ندارد، ناز این هواداران خریدار دارد و بنده از همه آنها می خواهم که از هفته آینده به ورزشگاه بیایند و تیم را تنها نگذارند.

کاشانی در پاسخ به این پرسش که آیا کرانچار در پرسپولیس خواهد ماند یا برکنار می شود گفت: در صحبتی که با این سرمربی داشتم به وی تاکید کردم که برای تصمیم گیری در مورد همکاری اش با باشگاه، عملکرد او را بررسی خواهم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که حداقل تغییرات را در پرسپولیس داشته باشیم و هر جا که احساس کنیم پرسپولیس متضرر می شود، تغییراتی اعمال خواهیم کرد.

حبیب کاشانی در پایان گفت: از هواداران پرسپولیس می خواهم که به ورزشگاه برگردند و با بازیکنان قهر نباشند.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X