پاسخ سعید معروف به سئوال سیاسی خبرنگار چینی
سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: اخبار را دنبال نمی‌کنم اما فکر نمی‌کنم اوضاع سیاسی ایران هم ناپایدار باشد

صحبت های سعید معروف پس از شکست دادن چین

سعید معروف پس از پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل چین و صعود به مرحله نیمه‌نهایی انتخابی المپیک به عنوان صدرنشین، اظهار داشت: امروز هر دو تیم ایران و چین از صعود به مرحله نیمه نهایی مطمئن بودند. به همین دلیل، همه جنگندگی و نمایش بهتری در دور بعدی مسابقات از دو تیم ایران و چین خواهند دید.

وی درباره دیدار با کره جنوبی در مرحله نیمه‌نهایی نیز گفت: بازی مهمی برابر کره داریم که باید پیروز شویم و چیزی برای از دست دادن نداریم. زمان کافی برای فکر کردن درباره بازی بعدی داریم. جمعه استراحت می‌کنیم و برای ریکاوری بدنی و ذهنی، فرصت خوبی داریم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که کره‌ای‌ها در دفاع خیلی خوب هستند، ادامه داد: شهریورماه سال جاری بازی سختی با کره در قهرمانی آسیا در تهران داشتیم و اینجا در نیمه‌نهایی انتخابی المپیک نیز انتظار بازی سختی برابر این تیم داریم. قبلا هم گفتم تیم ایران در فرم و شرایط خیلی خوبی قرار دارد. فکر می‌کنم تیم قدرتمندی داریم و مشکلی برای مسابقه با کره نخواهیم داشت.

معروف در پاسخ به پرسش خبرنگاری، مبنی بر اینکه وضعیت سیاسی ایران به نظر ناپایدار می‌رسد، آیا نگرانی ندارید؟ تصریح کرد: فکر نمی‌کنم که وضعیت سیاسی ایران ناپایدار باشد. ما فعلاً در یک تورنمنت سخت هستیم و با توجه به اینکه اینجا در چین حضور داریم و به دلیل اهمیت بسیار بالای این رقابت‌ها، خبرها را خیلی دنبال نمی‌کنیم و تمام تمرکزمان روی مسابقات است و اینکه موفق شویم سهیه المپیک را به دست بیاوریم. برای مسائل غیر از ورزش و انتخابی المپیک، قطعاً در زمان دیگری وقت فکر کردن داریم.‌گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir