سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

کميته‌ي انضباطي کنفدراسيون فوتبال آسيا روز 29 سپتامبر تشكيل جلسه داد و فدراسيون فوتبال ايران را به پرداخت 3000 دلار جريمه نقدی محوم كرد.
 

به گزارش ایسنا؛ در این جلسه تصمیمات ذیل اتخاذشد:

1-الهلال عربستان به خاطر رفتار هوادارانش وپرتاب بطری آب و اشیا دیگر به زمین در بازی با ام صلال قطر در لیگ قهرمانان آسیا 2000 دلار امریکا جریمه شد.

-2 الاتحاد عربستان به خاطر حاضر نشدن هیچ یک ازبازیکنانش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر ام‌صلال قطر در لیگ قهرمانان 1000دلار امریکا جریمه شد.
 
-3فدراسیون فوتبال ازبکستان به خاطر این که یکیاز هواداران تیم بنیادکار روی صورت دروازه بان پوهانگ استیلرز با چراغ لیزری نور میانداخت 1000 دلار امریکا جریمه شد. طبق قوانین کمیته انضباطی این مسائل به فدراسیونمربوط می شود.

-4بابایان ساموِل، مدیر تیم پاختاکور ازبکستان دوبازی از همراهی تیمش محروم شد که یکی از آن ها به خاطر کارت قرمزی که در بازی برابرالاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا از داور گرفت خودکار اعمال می شود. او این محرومیت رادر فصل آینده می گذراند.

-5 ویکتور جلیلف، سرمربی پاختاکور ازبکستان 6 بازیاز نشستن روی نیمکت تیمش محروم شد که یکی از آن ها به طور خودکار اعمال می شود. اودر جریان بازی تیمش برابر الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به داور بی احترامیکرده بود. جلیلف فصل آینده این محرومیت را می گذراند.

-6اتحادیه فوتبال چین به خاطر عدم رعایت قانون واستفاده از لیو یی با دو تاریخ تولد متفاوت در بازیهای زیر 19 سال آسیا در سال 2008و لیگ قهرمانان آسیا 2009، 3000 دلار امریکا جریمه شد.

-7فدراسیون فوتبال قرقیزستان به خاطر رفتارناشایست هواداران در بازی پنوم پنه برابر دینامو دوردوی در پرزیدنت کاپ آسیا وپرتاب بطری و سایر اشیا به زمین به پرداخت 5000 دلار امریکا جریمه شد.

-8 اتحادیه فوتبال نپال به خاطر رفتار ناشایستهواداران و پرتاب سنگ به زمین در بازی نپال برابر قرقیزستان در مرحله انتخابی چلنجکاپ آسیا 7000 دلار امریکا جریمه شد.

-9 فدراسیون فوتبال ایران به خاطر رفتار ناشایستهواداران پرسپولیس در بازی این تیم برابر بنیادکار و پرتاب بطری به داخل زمین 3000دلار امریکا جریمه شد. طبق قوانین کمیته انضباطی AFC فدراسیون های فوتبالبرگزارکننده مسئولیت امنیت ورزشگاه را بر عهده دارند.

-10 کیم ایل جین، مربی دروازه‌بان های پوهانگاستیلرز به خاطر رفتار ناشایست در بازی برابر بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا 1000دلار امریکا جریمه شد.

-11 کیم پان گون، مربی ساوت چاینا به خاطر رفتارخشن در بازی برابر نفتچی در AFC کاپ آسیا با تذکر جدی روبرو شد. در ضمن چان سیو کیبه خاطر توهین به داور از حضور در دو بازی محروم و 2250 دلار امریکا جریمه شد. تالسشوتز هم به خاطر بی احترامی به ناظر بازی 4500 دلار جریمه شد و حضور در 3 بازی رااز دست داد.

-12فدراسیون فوتبال تایلند به خاطر عدم حضور مربیتیم بانوان زیر 19 سال این کشور در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی برابر ویتنام درجام ملت های زنان زیر 19 سال 1000 دلار امریکا جریمه شد.

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:isna.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X