سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

استنباط اشتباه از حرف‌های حبیب كاشانی سرپرست موقت پرسپولیس در مورد علیرضا واحدی نیكبخت موجب شده تا شایعات جدیدی در مورد بازگشت این بازیكن به تیم سرخ‌پوش پایتخت شنیده شود.
 
به گزارش آرین اسپورت، تحریف و انعكاس اشتباه حرف‌های كاشانی در مورد نیكبخت موجب شده تا بار دیگر بحث حضور این بازیكن در پرسپولیس مطرح شود اما كاشانی در صحبتی كه اخیرا در مورد نیكبخت داشته صراحتا اعلام كرده تلاش خواهد كرد تا محرومیت نیكبخت كمتر شود و این بازیكن بتواند به میادین فوتبال بازگردد. اما جدا از این بحث، حبیب كاشانی و كرانیکار در رابطه با موضوع حضور نیكبخت در پرسپولیس صحبتی نكرده‌اند و بحث‌های اخیر در مورد نیكبخت و حضورش در پرسپولیس تنها گمانه‌زنی رسانه‌ای بوده است.در ضمن این باشگاه تمایلی برای جذب نیكبخت ندارد در ضمن فهرست پرسپولیس برای جذب بازیكن فقط یك جای خالی دارد و مسئولان این باشگاه در شرایطی می‌توانند بازیكن جدید بگیرند كه این كار با معاوضه یكی از بازیكنان این باشگاه با باشگاه دیگر صورت بگیرد.با این شرایط نیكبخت باید به دنبال تیم جدید باشد چون مدتی قبل اعلام كرد كه بازیكن تراكتورسازی نیست.البته او در بعضی از مصاحبه‌هایش گفته كه شاید به استیل‌آدین برود ولی حمید استیلی هم تمایلی به جذب او ندارد و حتی در ابتدای فصل هم در مورد بحث حضور نیكبخت در تیمش چراغ سبز نشان نداد. 
 
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: ariensport.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X