سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

چند روزی است که از اتفاقات همدان می‌گذرد اما همچنان حرف و حدیث‌ها درباره این بازی وجود دارد. یکی از این شایعات درگیری شکوری و خسرو حیدری است!
 

به گزارش سایت استقلال، چند روزی است که از اتفاقات همدان می‌گذرد اما همچنان حرف و حدیث‌ها درباره این بازی وجود دارد. یکی از این شایعات درگیری شکوری و خسرو حیدری است! می‌گویند شکوری و حیدری در همدان با هم درگیر شدند. البته این شایعه تقریباً شبیه همان شایعاتی است که درباره کت در آوردن مرفاوی وجود داشت. با این حال شکوری پاسخ آمیخته با طنزی درباره این شایعات می‌دهد. او در مصاحبه‌ای چنین گفته است: «چون بالای ابروی من شکافته بود و چانه خسرو هم آسیب دیده بود بعضی ها گفتند ما در جریان این حاشیه‌ها برخوردی با هم داشته‌ایم. احتمالاً خسرو با چانه‌اش به ابروی من زده و من هم با ابرو به چانه خسرو کوبیدم.»

پاسخ شکوری مثل این می‌ماند که یکی با صورت به مشت دیگری بکوبد! یعنی اساساً این اتفاق محال است و غیرممکن.

نکته: البته نباید این شایعات را چندان غیرمنتظره دانست چرا که پس از درگیری مرفاوی در همدان شایعات بسیاری پیرامون او چرخ زد. گفتند مرفاوی به یک کودک 8-7 ساله حمله کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده است. اگر منظور از یک نوجوان 18-17 ساله کودک 7 ساله است! خب، این موضوع جای بحث‌های بسیاری را باز می‌کند. مثل همین که یک نفر با صورت به مشت دیگری بکوبد یا خسرو حیدری با چانه‌اش ابروی شکوری را هدف قرار بدهد. طی این روزها هیچ کس از خودش نپرسید چرا مرفاوی برافروخته شد و چه عواملی باعث به وجود آمدن رفتار تند مرفاوی شدند. درست مثل همین داستان کودک 18-17 ساله!

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: esteghlaltehranfc.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X