من همیشه حلقه‌ام دستم است و عکس بچه‌ام روی گوشی‌ام است ...

سال جدید برای مدافع ملی‌پوش سپاهان اصلا خوش‌یمن نبوده است. هادی عقیلی در بازی رفت سپاهان مقابل پاختاکور به دلیل برخورد با بازیکن حریف دچار پارگی لب شد و مجبور شد با بخیه‌هایی که در ناحیه صدمه دیده‌اش وجود داشت بازی برگشت را برای تیمش به میدان برود. عقیلی در شروع نیمه دوم بازی سپاهان مقابل استیل‌آذین از زمین بازی اخراج شد و این اتفاق در شرایطی افتاد که شاگردان قلعه‌نویی نیمه اول را با برتری به رختکن رفته بودند. 10 نفره شدن سپاهان باعث شد استیل‌آذینی‌ها فشار برای جبران نتیجه را بیشتر کنند و تیم اصفهانی در نهایت بدون کسب امتیاز زمین را ترک کند. این موضوع باعث شد پیکان انتقادات را به سمت هادی عقیلی نشانه رود. البته این تمام بدبیاری‌های عقیلی در سال جدید نبوده است. یکشنبه خبری روی خروجی یکی از سایت‌ها قرار گرفت که طبق آن عقیلی هنگام عزیمت با سپاهان به تهران با یک خانم غریبه در کافی‌شاپ فرودگاه اصفهان دیده شده و از سوی ماموران حراست مورد سوال قرار می‌گیرد و در نهایت کار به درگیری فیزیکی می‌کشد. البته سایتی که این خبر را انعکاس داده بود در آن اسمی از هادی عقیلی نبرد اما کدهایی داد که کاملا مشخص بود منظورش این بازیکن است. با این حال عقیلی اتفاقی که در فرودگاه اصفهان برای او افتاده را تایید کرده و درصدد رفع اتهام از خود برآمده است.

از بازی یا استیل آذین شروع کنیم.
بازی خوب پیش می‌رفت که تصمیمات اشتباه داور در نیمه دوم همه‌چیز را به هم ریخت. اخراج من و قلعه‌نویی باعث شد تیم ما از هم بپاشد. نیمه دوم با اخراج زود‌هنگام من آغاز شد و همین موضوع جو منفی بسیار بدی در تیم حاکم کرد. سپاهان در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و همه این مساله را دیدند.
فکر می‌کنی داور در اخراج تو اشتباه کرد؟
فکر می‌‌کنم توپ بالای سر من و غلامی بود و هر دو ما در حال نگاه کردن توپ بودیم. برای همین برخوردی با هم داشتیم و هر دوی ما به زمین افتادیم ولی داور تصمیم گرفت که مرا اخراج کند. معتقدم تصمیم داور در این صحنه کاملا اشتباه بود.
در این فصل بارها این مساله عنوان شده که داوری‌ها به سود سپاهان بوده است...
من همیشه معتقد بوده‌ام که اشتباهات داوری عمدی نیست. به نظر من آنهایی که چنین نظری دارند حداقل با اتفاقات بازی ما مقابل استیل‌آذین تغییر عقیده دهند.
از خبری که در برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها در خصوص تو عنوان شده بود اطلاع داری؟
اگر منظورتان اتفاقی است که در فرودگاه اصفهان افتاد، بله خبر دارم. من نمی‌خواهم جانماز آب بکشم، مختصر می‌گویم که خدا جای حق نشسته است. من همیشه حلقه‌ام دستم است و عکس بچه‌ام روی گوشی‌ام است. از طرفی معمولا همسرم مرا تا فرودگاه همراهی می‌کند.
اما در خبر آمده بود که تو با یک خانم غریبه در کافی‌شاپ فرودگاه اصفهان در حال گفت‌وگو بوده‌ای...
اصلا فرودگاه اصفهان کافی‌شاپ ندارد. آن خانم، همسر یکی از دوستان من بود که در لیست انتظار قرار داشت و از من خواست که برای او بلیت تهیه کنم. من هم موضوع را به سرپرست تیم‌مان گفتم تا اگر شود به او کمک کنیم. در ضمن اگر خانمی بخواهد صحبت کند دیگر من مقصر نیستم.
بنابراین تاکید داری که مرتکب اشتباهی نشده‌ای؟
من فقط می‌خواهم به کسانی که به این موضوع دامن زدند یاد‌آوری کنم که خدایی وجود دارد و بعد از مرگ‌شان باید پاسخگوی اعمال‌شان باشند. آبروی مسلمان از حج واجب‌تر است و اینکه افرادی با آبروی من بازی کردند درست نیست. ما به هنگام سفر با لباس فرم سپاهان هستیم و مگر می‌شود در این شرایط من با خانم غریبه در کافی‌شاپ باشم. من چند سال است که در این فوتبال حضور دارم و همه مرا می‌شناسند. از طرفی کادر‌فنی سپاهان دو میز آن طرف‌تر از من نشسته بود و واقعا چه کسی در این وضعیت چنین خطایی مرتکب می‌شود.
پس چرا در مقابل حراست فرودگاه از خودت دفاع نکردی و حقایق را نگفتی؟
من اصلا نمی‌دانم آنها چه کسانی بودند. فکر می‌کنم این موضوع برنامه‌ریزی شده بود و این افراد می‌خواستند هرطور شده به من گیر بدهند.
قصد شکایت از آن افراد را هم داری؟
یکی از خود این آقایان به من گفت که تو بازیکن آبروداری هستی و برو شکایت کن اما من واقعا نمی‌خواهم این موضوع را ادامه دهم و فکر می‌کنم مسوولان باشگاه پیگیر موضوع هستند. این افراد صادقانه برخورد نکردند و من مطمئنم که جایی چوب این موضوع را می‌خورند. ما که کسی را نداریم و تنها امیدمان به خداست.
با باخت سپاهان مقابل استیل‌آذین هنوز هم از قهرمانی سپاهان مطمئنی؟
خدا را شکر که تیم‌های رقیب ما هم نتیجه نگرفتند. ما می‌توانستیم فاصله را بیشتر کنیم اما همین که کمتر نشد باز هم خوب است. در قهرمانی سپاهان هم هیچ شکی ندارم.

 

خبر مرتبط:
آبروریزی آقای ستاره در فرودگاه!
 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:esteghlaltehranfc.com

 

 
 

 
X