کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا از جریمه 11 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به دلیل رفتار ...


سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز اعلام كرد: این کمیته پس از نشست روز دوم فروردین رای نهایی خود را در موارد مختلف از جمله جریمه فدراسیون ایران اعلام کرده است
کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از جریمه 11 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به دلیل رفتار غیر ورزشی تماشاگران و ورود غیر مجاز افراد به رختکن تیم ها در زمان برگزاری بازی های فوتسال باشگاههای آسیا خبر داد.
بر اساس تصمیم نهایی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال ایران به دلیل رفتار غیر ورزشی تماشاگران در سه مسابقه تیم فوتسال فولاد ماهان سپاهان در مسابقات قهرمانی باشگاه های فوتسال آسیا در مقابل آیوبی آلتین تاش قرقیزستان در روز 14 اسفند ماه 88، برابر استرویتل زرافشان ازبکستان در روز 17 اسفند ماه 88 و دیدار با ناگویا اوشنز ژاپن در روز 18 اسفند ماه 88 به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ هشت هزار دلار محکوم شده است.
فدراسیون فوتبال ایران همچنین برای ورود غیر مجاز افراد به رختکن تیم ها در سه مسابقه تیم فوتسال ماهان سپاهان مقابل تیم های آیوبی آلتین تاش قرقیزستان در روز 14 اسفند 88، ناگویا اوشنز ژاپن در روز 18 اسفند و همین تیم در روز 20 اسفند 88 باید مبلغ سه هزار دلار جریمه نقدی بپردازد.
بنا بر این گزارش، "مهدی رجب زاده" بازیکن تیم فوتبال مس کرمان نیز به دلیل نشان دادن شعارهای مذهبی روی پیراهنش در دیدار این تیم مقابل الاهلی امارات که در روز پنجم اسفند ماه 88 در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد، مبلغ یک هزار دلار جریمه شده است.
رجب زاده بعد از به ثمر رساندن گل دوم مس در این بازی، پیراهن زیرین خود را که روى آن نوشته شده بود (یا اباصالح المهدى) به همگان نشان داد.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:ilna.ir

 

 
 

X