درعجیب ترین مسابقه فوتبال جهان بازیکنان دو تیم کاستولد ال استارس و ال استارس هند مسابقه ای را با زمان 35 ساعت برگزار کردند که ...

درعجیب ترین مسابقه فوتبال جهان بازیکنان دو تیم کاستولد ال استارس و ال استارس هند مسابقه ای را با زمان 35 ساعت برگزار کردند که دراین دیدار عجیب 2100 دقیقه ای، 626 گل از خط دروازه ها عبور کرد.
بازیکنان حاضر در لیگ کاستولد چرچ، ساعت 18:30 دقیقه بعد ازظهر جمعه گذشته بازی را شروع کرده و در ساعت 6:30 دقیقه صبح روزیکشنبه با به صدا درآمدن سوت داور خسته و از نفس افتاده به این بازی پایان دادند.
این بازی که با نیت کمک به خیریه برگزار شد، آنقدربرای تماشاگران جذاب بود که اکثر قریب به اتفاق آنها تا پایان بازی بیدارماندندو عده دیگری هم از مردم به فراخور زمان بازی درساعات مورد نظرشان وارد ورزشگاه می شدند.
عواید این بازی که 30 هزار پوند بود، برای ساخت یک مدرسه در هند اختصاص یافت که در نوع خود جالب به نظر می رسد و اگر بارش سیل آسای باران به خاطر آب و هوای شرجی این روزهای هند، شرایط را برای ادامه بازی خطرناک نمی کرد، حتی این بازی می توانست به مدت طولانی تری برگزار شود.
در این بازی که به خاطر ثبت در رکورد گینس و همچنین طولانی بودن زمان آن دو تیم با 18 بازیکن به جای 11 بازیکن به میدان آمده بودند، حق 9 تعویض داشتند. در نهایت چندین بازیکن از این دو تیم 18 نفری به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شدند و آنقدر به نفس زدن افتاده بودند که نای تکان خوردن نداشتند.
هر بازیکن به مدت سه ساعت در زمین بود و به مدت 5 دقیقه فرصت تعویض و استراحت داشت. همچنین هیچ یک از اعضای تیمها حق ترک زمین بازی را در حین بازی نداشتند و دقیقا قوانین فوتبال پیاده شد، ضمن اینکه سه تیم داوری هم این دیدار را قضاوت کردند.
پیت شپرت بازیکن تیم ال استارس درگفتگو با خبرگزاریها اعتراف کرد از سختی بازی شوکه شده بود. این بازیکن 24 ساله گفت:ما جلسات تمرینی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم اما این جلسات نمی توانند برای بازی سخت و طولانی مثل این بازی شما را کاملا آماده کنند.90 دقیقه زمان طولانی است اما پیش از اینکه استراحتی داشته باشید باید دو برابر این مدت بازی کنید.
هندیها در فوتبال هم به نوعی مرتاض شده اند، پیش از این در مسابقه ای که در منطقه بیشاپس کلیو و ورزشگاه گلوسسترشایر برگزار شد، تیم کاستولد ال استار تیم کامبرا اف سی را با نتیجه 333 بر 293 به عنوان طولانی ترین مسابقه شکست داد تا این رکورد در کتاب گینس ثبت شود

 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:alef.ir
 
 

X