سرپرست باشگاه پرسپولیس با انتقاد از مسئولان قبلی این باشگاه، جزئیات قرارداد احمدرضا عابدزاده را برملا کرد.
 
به گزارش فردا نیوز، حبیب کاشانی که دیروز جمعه در برنامه ورزش و مردم شبکه اول سیما حضور پیدا کرده بود، پس از ماه ها سکوت در مورد پرونده احمدرضا عابدزاده را شکست و توضیحاتی کاملی در مورد قرارداد این مربی با باشگاه سرخپوش تهرانی را ارائه کرد.
کاشانی دلیل مطرح نکردن جزئیات قرارداد در ماه های گذشته را حفظ آرامش پرسپولیس عنوان کرد و گفت: در این مدت خیلی ها از من خواستند سکوتم را بشکنم و واقعیات را بگویم اما ترجیح دادم بعد از اینکه مسابقات تمام شد حرف بزنم.
وی در توضیح نحوه حضور احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس و قراردادش گفت: ما با سعید عزیزیان به عنوان مربی دروازه بان ها 30 میلیون تومان قرارداد بسته بودیم اما پس از رفتن ما در سال 86 آقای عابدزاده در سال 87 به پرسپولیس آمد و 150 میلیون تومان قرارداد بست.
حبیب کاشانی در ادامه به انتقاد از مسئولان قبلی باشگاه پرسپولیس پرداخت و گفت: در حالی که عرف مبلغ قرارداد مربیان دروازه بانان 30 یا 40 میلیون تومان است نمی دانم مسئولان پرسپولیس در سال 87 گنج پیدا کرده بودند که این رقم قرارداد بستند، یا دلیل دیگری داشت؟ همچنین در کنار آن مقرر شده بود یک منزل مسکونی اجاره‌ای برای وی تهیه شود.
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در قرارداد عابدزاده آمده که این منزل مسکونی تمام تجهیزات لازم را داشته باشد و پرداخت قبوض آب، گاز، برق، تلفن و هزینه‌های دیگر و نیز خرید موبایل به عهده باشگاه باشد. کرایه آپارتمان عابدزاده ماهانه دو میلیون تومان بود که می شود سالی 24 میلیون تومان. قرارداد عابدزاده در سال 88 به مبلغ 200 میلیون تومان افزایش یافت و با احتساب حق منزل باید باشگاه 224 میلیون تومان به وی پرداخت کرد.
وی به افشای جزئیات دیگری از قرارداد عابدزاده پرداخت و خاطرنشان کرد: مشکل دیگر این بود که قرارداد عابدزاده به عنوان مربی دروازه‌بانان ثبت نشده بود. به همین دلیل علی دایی پس از حضور در پرسپولیس خواهان همکاری با محمد علی یحیوی شد. در این شرایط به دلیل آن که عابدزاده با عنوان مربی دروازه‌بانان با پرسپولیس قرارداد نبسته بود و باید مربی یا دستیار او را قلمداد می‌کردیم، او برای باشگاه پرسپولیس یک مربی عمومی بود و می‌توانستیم در پست‌های دیگر از وی استفاده کنیم. به همین دلیل بود که توانستیم به راحتی کارت مربیگری یحیوی را بگیریم.
کاشانی ادامه داد: با وجود پیشنهادهایی که در پست های مختلف به عابدزاده دادیم او حاضر به فعالیت در هیچ پستی نشد و از پرسپولیس شکایت کرد. کمیته انضباطی هم رای به بازگشت وی داد. عابدزاده هم نامه ای به خوردبین نوشت که می تواند در شش جایگاه با ما همکاری کند بنده هم به او نامه‌ای نوشتم و مسوولیت آنالیز تمرین‌های تیم و بازی‌های رقبای پرسپولیس را بر عهده وی گذاشتم، ضمن اینکه باید در تمرین‌ها هم حضور مستمر می‌داشت.
سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در نهایت ایشان تصمیم گرفت قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند و 100 میلیون تومان از ما دریافت می کرد. ما در آخرین پرداخت 8 میلیون تومان به وی دادیم و 84 میلیون هم از قبل گرفته بود. با این شرایط ایشان فعلا 94 میلیون و 800 هزار تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارد.
کاشانی به اعتراض باشگاه پرسپولیس به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: ما تنها به این موضوع اعتراض کردیم که مربی ای که در تهران ساکن است چرا باشگاه باید برایش خانه می گرفت؟ الان هم هر رای که بدهند می پذیریم.
وی در مورد شرایط پرسپولیس برای فصل آینده نیز گفت: ما با آقای دایی جلسه ای داشتیم و ایشان فهرست نفرات مورد نظرش را اعلام کرد که قرار است از روز شنبه به دنبال جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد با بازیکنان گذشته باشیم تا بتوانیم تیم خوبی را برای فصل آینده آماده کنیم.
حبیب کاشانی وضعیت خودش برای فصل آینده را منوط به تصمیم رئیس سازمان تربیت بدنی دانست و ابراز امیدواری کرد مشکل ادامه حضورش در پرسپولیس حل شود.
 
 گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fardanews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X