سفر كاروان تیم فوتبال پرسپولیس به آلمان با حاشیه‌هایی همراه بود.
 

 برای برپایی اردوی تدارکاتی در آلمان تک‌تک سرخپوشان از حوالی ساعت 4:30 بامداد در فرودگاه امام خمینی (ره) خبردار بودند. پرواز ساعت 7 بود ولی دایی زمان حضور در فرودگاه را چند ساعت زودتر اعلام کرده بود!

**خواب صبحگاهی در فرودگاه

مازیار زارع، غلامرضا رضایی، محمد نوری و سپهر حیدری جزو کسانی بودند که قبل از همه خودشان را به فرودگاه رسانده بودند و چون خیلی زود رسیدند در نمازخانه فرودگاه تا 6:30 خواب بودند.

**حقیقی در فرودگاه تنها شد

علیرضا حقیقی با دردست داشتن بلیت به سمت هواپیما رفت و کمربندها را محکم بست. درحالی که محمد علی یحیوی در لابی فرودگاه گرفتار شد و نتوانست خودش را به شاگردانش برساند. به این ترتیب حقیقی دو سه روزی باید بدون مربی به کار خود ادامه دهد.

**سفر وسایل یحیوی و شیری به آلمان!

لغو شدن پرواز یحیوی و مهدی شیری برای این دو و همین‌طور آرفی مشکلات زیادی درست کرد. سوئیچ ماشین یحیوی در چمدانش جا ماند. کلید درب خانه شیری هم به همراه چمدانش به آلمان رفت، در این میان کیف و «هندزفری» آرفی دست مهدی شیری بود درحالی که خودش وارد هواپیما شد و خیلی دیر از لغو شدن پرواز شیری خبردار شد، شیری وسایل آرفی را به مسئولان تدارکات تیم سپرد و خودش و یحیوی هم با ماشین عکاس به خانه بازگشتند.

**آقا شما که آلمانی نیستید؟

علی دایی آخرین نفری بود که خودش را به فرودگاه رساند. دایی مقابل مامور کنترل فرودگاه سه پاسپورت رو کرد. اولین پاسپورتی که نشان داد مامور کنترل را با این سئوال روبرو کرد: «آقای دایی مگر شما مقیم آلمان هستید؟» با این سئوال دایی به خودش آمد و پاسپورت دیگری را نشان داد. سرانجام یکی از پاسپورت‌ها برای ایران بود و رضایت مامور فرودگاه را جلب کرد. دایی به واسطه سالها حضور در فوتبال آلمان یک پاسپورت آلمانی هم دارد.

**چمدان‌های دایی!

سوژه دیگر دایی به چمدانهایش مربوط بود. حبیب کاشانی وقتی 5 چمدانی را دید که او به دنبال خودش می‌کشید با تعجب پرسید: «چه خبر است علی‌جان؟» اما جواب دایی جالب‌تر بود: «حاجی کجاش رو دیدی تو برگشت چند چمدان دیگه اضافه می‌شه!» البته دایی توضیح داد 2 عدد از چمدانهایی که همراه داشت مخصوص تدارکات است.

**پرواز جداگانه باقری

بازیکنانی که به فرودگاه آمده بودند یک سئوال مشترک داشتند؛ کریم باقری کجاست، چرا او غایب است؟ این سئوال را در نهایت خوردبین جواب داد. سرپرست پرسپولیس گفت: «باقری شب گذشته (سه‌شنبه شب) به همراه خانواده‌اش با پرواز لوفت‌هانزا به آلمان رفته و قرار است قبل از ما در محل اردو حاضر شود.»

 

 گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:parsfootball.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X