او به مدت یکسال سرمربی تیم استیل آذین تهران خواهد بود.


تومباکوویچ به مدت یکسال سرمربی تیم استیل آذین تهران خواهد بود. او پس از دستیابی به توافق با مسئولان باشگاه استیل آذین بامداد دیروز دوشنبه تهران را ترک کرد. این مربی صربستانی از اردوی اتریش هدایت سرخپوشان تهرانی را برعهده می گیرد.

سرمربی 57 ساله صربستانی که پیشینه هدایت تیم‌های پارتیزان بلگراد و شاندونگ چین را دارد، پس از توافق با مسئولان باشگاه استیل آذین هدایت تیم فوتبال این باشگاه را برعهده گرفت.

نشست نهایی "لوبیسا تومباکوویچ" با مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استیل آذین روز یکشنبه در محل این باشگاه برگزار شد و با توافق طرفین، این مربی یوگسلاو هدایت تیم استیل آذین را در دهمین دوره لیگ برتر برعهده خواهد گرفت.

براین اساس تومباکوویچ به مدت یکسال سرمربی تیم استیل آذین تهران خواهد بود. او پس از دستیابی به توافق با مسئولان باشگاه استیل آذین بامداد امروز دوشنبه تهران را ترک کرد. این مربی صربستانی از اردوی اتریش هدایت سرخپوشان تهرانی را برعهده می گیرد.

این مربی صربستانی به همراه خود یک مربی دیگر را نیز به استیل آذین خواهد آورد اما کادر فنی این تیم تغییر نخواهد کرد و همچنان افشین پیروانی، احمدرضا عابدزاده و رضا شاهرودی به همکاری خود با سرخپوشان تهرانی ادامه خواهند داد.

تومباکوویچ که یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال یوگسلاوی به حساب می آید، در باشگاه پارتیزان بلگراد 6 مرتبه به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ یوگسلاوی دست یافته و پیشینه قهرمانی رقابت‌های جام حذفی این کشور را هم دارد. وی در مقطعی هدایت تیم آ اک آتن یونان را در اختیار داشت و مدت کوتاهی در النصر عربستان فعالیت کرد و پس از آن به شاندونگ چین پیوست.

این مربی 57 ساله یوگسلاو در فوتبال چین به همراه شاندونگ همه افتخارات ممکن را به دست آورد و قهرمانی در رقابت‌های لیگ، جام حذفی و سوپر جام این کشور را به کارنامه خود افزود اما در لیگ قهرمانان آسیا نتوانست به جایگاه ارزنده‌ای دست یابد.

تومباکوویچ تا سال 2009 هدایت شاندونگ چین را در دست داشت و با سابقه هشت عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ یوگسلاوی و رقابت‌های لیگ باشگاه‌های چین هدایت تیم فوتبال استیل آذین را برعهده می گیرد.

پیش از این تمرینات آماده سازی تیم فوتبال استیل آذین برای حضور در دهمین دوره لیگ برتر از روز 22 خردادماه زیر نظر افشین پیروانی، رضا شاهرودی و احمدرضا عابدزاده آغاز شده بود.

 

 گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X