همین کشمکش از دوره علی آبادی به سعیدلو منتقل شده و تاکنون هیچ اقدامی برای رفع این مشکل صورت نگرفته است و مردم و جوانان این شهر در بلاتکلیفی به سر می برند.
 

به گزارش آخرین نیوز،بی تفاوتی سازمان تربیت بدنی در خصوص پلمپ دوساله تنها پایگاه المپیک غرب کشور داد نماینده این شهر را در آورد.

سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در مراسم تجلیل از قهرمانان ، مدال آوران و ورزشکاران عضو تیم های ملی این شهرستان از ادامه تعطیلی و پلمپ پایگاه المپیک غرب کشور انتقاد کرد و گفت : این مجموعه ورزشی 2 سال و 4 ماه است که به علت اختلاف مالک و سازمان تربیت بدنی پلمپ شده است .

این نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود : در این زمینه با رئیس جمهور و سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی گفتگو شده است و با اینکه بارها برای بازگشایی پایگاه المپیک غرب کشور وعده داده شده هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است .

سنایی گفت : تربیت بدنی از مالک اصلی که یکی از خیران شهرستان نهاوند است می خواهد که سند پایگاه المپیک را به سازمان تربیت بدنی منتقل کند که مالک آن آقای  علیمرادیان قبول نمی کند و تربیت بدنی نیز هزینه تجهیزات و نگهداری را که سالانه 500 میلیون تومان است پرداخت نمی کند .

همین کشمکش از دوره علی آبادی به سعیدلو منتقل شده و تاکنون هیچ اقدامی برای رفع این مشکل صورت نگرفته است و مردم و جوانان این شهر استان همدان در بلاتکلیفی به سر می برند.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:akharinnews.com

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X