آخرين بازی هفته‌ سی‌ام ليگ برتر از ساعت 19:05 بين دو تيم پرسپوليس و استيل آذين و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد و پرسپوليس 2 بر يك به برتری رسيد.
    

فارس:مجتبی زارع در دقیقه 22 برای پرسپولیس گلزنی كرد و سیاوش اكبرپور دو دقیقه بعد گل تساوی استیل آذین را به ثمر رساند. 

 

در حالی كه بازی در دقیقه 94 دنبال می‌شد سوشا مكانی توپ را به بیرون زد تا پزشكان او را مداوا كنند اما علی دایی به بازیكنان تیمش دستور داد بازی جوانمردانه را رعایت نكنند و توپ را به بازیكنان حریف ندهند. البته به نظر می رسیدحرکت مکانی برای اتلاف وقت باشد ، برای سپهر حیدری هم با توجه به این نكته اوت را بلند به داخل محوطه جریمه استیل آذین پرتاب و آرفی توپ را به گل تبدیل كرد. 

 

همین موضوع باعث به جنجال كشیده شدن دیدار در دقایق پایانی شد و بازیكنان استیل آذین به شدت به رعایت نشدن بازی جوانمردانه اعتراض كردند به طوری كه در این لحظات درگیری شدیدی بین بازیكنان رخ داد. نورمحمدی و ماتئوس در همین دقایق با كارت قرمز خداداد افشاریان اخراج و چند بازیكن نیز با كارت زرد جریمه شدند. 

محمدی هم در دقیقه 85 با دریافت كارت زرد دوم از استیل آذین اخراج شد. 

 

تركیب پرسپولیس: 

علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، سپهر حیدری، حمیدرضا علی‌عسگر، علیرضا محمد، مازیار زارع، حسین بادامكی، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه 65 محمد منصوری)، محمد نوری، مجتبی زارع( از دقیقه 65 اشپیتم آرفی) و وحید هاشمیان(از دقیقه 89 سكوبرت) 

سرمربی: علی دایی 

 

تركیب استیل آذین: 

سوشا مكانی، مهدی مهدوی‌كیا، مهدی محمدی، ماتئوس، علی عشوری‌زاد، هادی ایمانی( از دقیقه 58 امیر شاپورزاده)، حسین كعبی، میلاد زنید‌پور( از دقیقه 65 كاظم برجلو)، حسین كاظمی، بابك لطیفی( از دقیقه 77 فریدون زندی) و سیاوش اكبرپور 

سرمربی: محمود یاوری 

 

 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com

 
 

 
X