سرمربی تيم فوتبال سايپاگفت:من اگر به مسوول فدراسيون می‌گويم استعفا بده به خاطر خود او و به خاطر مردم است. چرا که يک نفر ديگر شايسته‌تر از او است که می‌تواند اين کار را انجام دهد.
 
  سرمربی تیم فوتبال سایپا در حاشیه دوره توجیهی مربیان برتر فوتبال کشور در ارتباط با وضعیت این روزهای فوتبال کشور اظهار کرد: مشکل فوتبال ما این است که افرادی که در آن مسوولیت دارند عاشق فوتبال نیستند. به طور مثال وقتی "محصص" رییس کمیته آموزش فوتبال می‌شود نباید مربی تیم دیگری شود و فقط باید به کار خود توجه کند. رییس کمیته داوران مان نیز باید دغدغه داوری داشته باشد.

 مایلی کهن افزود: در کامرون وقتی سرمربی تیم ملی آن کشور از رقابت‌های جام جهانی حذف می‌شود با وجود اینکه سه میلیون دلار طلب دارد، اما به این دلیل که تیمش حذف شده از مردم عذرخواهی می‌کند و خود را به آنها بدهکار می‌داند. اما در اینجا وقتی مربی می‌بازد و تیمش حذف می‌شود تازه طلبکار هم هست. من باز هم می‌گویم کسی که می‌آید باید عاشق فوتبال باشد.

وی ادامه داد: باید ببینیم جامعه داوری اروپا چگونه است و چقدر پول می‌گیرد. به نظر من جامعه داوری اروپا فراتر از فوتبال ایران است و با همه این حرف‌ها داوران ایران بیشتر از داوران اروپایی پول می‌گیرند.

 مایلی کهن اضافه کرد: من واقعا دلم برای این فوتبال می‌سوزد. چرا که شما به هرکجای این فوتبال که بروید استعدادهای زیادی را می‌بینید. من باز هم می‌گویم کسی که در فوتبال می‌آید باید عاشق باشد. در عشق هم سوختن و ساختن وجود دارد. من اگر حرفی می‌زنم به خاطر مردم و کشور است، اما وقتی صحبت‌هایم را می‌زنم همه می‌گویند چرا حرف زدی.

 سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: به نظر من اگر به جام جهانی می‌رفتیم برای ما هم مزایا داشت،‌هم معایب. فوتبال ما اگر به جام جهانی می‌رفت از نظر من ضرر می‌کرد. چرا که کاری که ما الان در فوتبالمان انجام می‌دهیم کاملا بدون هدف است و پس از آن مشخص نبود که چه اتفاقاتی برای فوتبال کشورمان می‌افتاد.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:football3.ir

 


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X