ملی‌پوشان ایران در این دوره از مسابقه‌ها در شهر ارومچی چین، به ترتیب تیم‌های روسیه، اردن، قزاقستان را شکست دادند و راهی مرحله دوم شدند.
 
 
 
 تیم ملی تکواندو مردان ایران برای سومین بار قهرمان جام جهانی شد.

در دیدار پایانی مسابقه‌های جام جهانی تکواندو، تیم ملی ایران با پیروزی سه بر یک برابر اسپانیا برای سومین بار جام قهرمانی را بالای سر برد.

در این دیدار برای تیم ایران ابتدا فرزاد عبداللهی، 7 بر 6 پیروز شد. حسین تاجیک 8 بر 3 حریف خود را از پیش رو برداشت. میثم باقری 10 بر 2 مغلوب حریف شد تا فاصله کمتر شود و در نهایت محمد باقری معتمد 4 بر یک حریف اسپانیایی خود را شکست داد تا تیم ایران با 3 پیروزی و یک شکست قهرمان جام جهانی شود.

ملی‌پوشان ایران در این دوره از مسابقه‌ها در شهر ارومچی چین، به ترتیب تیم‌های روسیه، اردن، قزاقستان را شکست دادند و راهی مرحله دوم شدند. در مرحله دوم دوباره روسیه را از پیش رو برداشته و به نیمه نهایی راه یافتند. در این مرحله نیز ترکیه را شکست دادند و به فینال رسیدند. در فینال نیز اسپانیا را مغلوب کردند.

تیم ملی بانوان ایران هم در این دوره از رقابت‌های جام جهانی حضور داشت اما با کسب یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست از دور رقابت‌ها حذف شد و نتوانست به دور دوم راه پیدا کند.

 
گردآوری : گروه خبر سی مرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:asriran.com 
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X