رييس فدراسيون فوتبال گفت: اگر دايي به فيفا شکايت کند تصميم خود اوست و ما حرفي نداريم.
 
 رییس فدراسیون فوتبال در خصوص اظهارات علی دایی مبنی بر شکایتش به فیفا تصریح کرد: بالاخره دایی نظر خودش را گفته و فدراسیون در این مورد هیچ نظری ندارد.

 کفاشیان در ارتباط با گفته‌های دایی در مورد مطلع نبودن کفاشیان از بندهای قرارداد او با فدراسیون اظهار کرد: من نمی‌دانم منظور دایی چه بوده است!

 رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا طبق گفته‌های دایی فدراسیون خود را در قضیه شکایت سرمربی سابق تیم ملی از فدراسیون لو داده است، گفت: والله نمی‌دانم!

 کفاشیان همچنین در مورد حمایت فدراسیون از قطبی خاطرنشان کرد: ما باید یاد بگیریم که از سرمربی تیم ملی حمایت کنیم و در عین حال مشکلات تیم را هم بیان کنیم و این را به فرهنگ تبدیل کنیم.

 رییس فدراسیون در ادامه در خصوص اعتراضات صورت گرفته در مورد برگزاری اردوی اتریش و برنامه لیگ گفت: ما در این خصوص دو نامه از سوی باشگاه‌ها دریافت کردیم که یکی برای به تاخیرانداختن اردوی اتریش بود که دیر به دست ما رسید و فدراسیون برنامه این اردو را از قبل ریخته بود و دیگری هم نامه‌ای بود مبنی بر جایگزینی تیم امید به جای تیم ملی بزرگسالان در مسابقات غرب آسیا که باید بگویم براساس قراردادی که بین 8 تیم حاضر در این رقابت‌ها منعقد شده ما متعهد شده‌ایم که با تیم بزرگسالان خود شرکت کنیم و این قضیه منتفی است.

گردآوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع: football3.com
 
 
 
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X