ستاره جوان باشگاه بارسلونا در صحبتهایی ازاعتماد مربی جوان تیمش تشکر کرد، او معتقد است که اطمینان گواردیولا به او انرژی و امیدو می دهد...
 
  تمرینات پیش فصل بارسلونا در حالی آغاز شده که بازیکنان ملی پوش این تیم همچنان در تعطیلات تابستانی هستند. یک بازیکن اسپانیایی که در حال حاضر زیر نظر گواردیولا به تمرین می پردازد، بویان کرکیچ است. ستاره جوان آبی اناری پوش مطمئن است که امسال سال اوست.

بویان در صحبتهایی گفت:« در آستانه درخشان ترین سال زندگی ام هستم. احساس قدرت فراوانی می کنم و با انگیزه های به مراتب بیشتری به کارم ادامه می دهم و این باعث می شود که احساس خوشبختی کنم.»

البته بویان به خوبی می داند که برای حضور در ترکیب اصلی تیم، کار سختی را پیش رو خواهد داشت و گفت:« می خواهم ثابت کنم که می توانم در بارسلونا باشم و به تیم کمک کنم.از اعتماد مربی تیم متشکرم، چرا که این اعتماد به من انرژی و امید می دهد. در سه سال اخیر، کاملا با رختکن تیم اخت شده ام. من در بارسلونا رشد کرده ام و اینجا درسهای زیادی آموخته ام و تمام احساساتم بسیار خوب است.»

بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستانی، داوید ویا را به خدمت گرفت ولی این ماجرا بویان را نگران نمی کند. بویان ادامه داد:« ویا بازیکن خوبی است، یک گلزن تمام عیار که کمکهای فراوانی به بارسا خواهد کرد. ولی فکر می کنم که می توانیم در کنار هم به میدان برویم، چون بازیکنانی هستیم که به خوبی در جناحین و در مرکز میدان حرکت می کنیم.»

کرکیچ در ادامه صحبتهایش با آنالیز شرایط باشگاه رئال مادرید گفت:« رئال با به خدمت گرفتن مورینیو، قهرمانی های بیشتری را به دست آورده است. او مربی خوبی است که توقع کار زیادی از بازیکنانش دارد.هر چند که فصل گذشته رئال مادرید آمار و ارقام خوبی را نیز کسب کرده و این فصل نیز در همین مسیر به حرکتش ادامه خواهد داد.در مورد خریدهای این تیم هم باید بگویم که رئال نمی تواند بهترینهارا بخرد؛ چون بهترینها در بارسا هستند»

بویان در مورد موفقیت تیم ملی اسپانیا  در رقابتهای جام جهانی گفت:« به این تیم حسادت می کنم ولی حسادتی سالم. از موفقیت تیم بسیار خوشحال شدم، همه ما خیلی دوست داشتیم که آنجا باشیم. هدفم این است که بار دیگر به تیم ملی اسپانیا بازگردم و نهایت تلاشم را به کار خواهم گرفت.»

 
 
گردآوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:goal.com
  
 
 
 
 

 
X