او که همراه نکونام آخرين روزهای بدنسازی را طی می‌کند و در اين روزها فشار زيادی روی آنها است می‌گويد که از فشار تمرينات ناراحت نيست ولی...
 
 چيزی که او را ناراحت مي‌کند مطالبی است که در رسانه‌های ايران گفته می شود که به گفته او صحت ندارد.
 

مسعود در چه شرايطی هستي؟

تمرينات سختی را پشت سر مي‌گذاريم و روزهای بدنسازی سخت‌ترين روزهای يک فوتباليست است و فشار تمرينات خيلی زياد است. صبح و بعداز ظهر تمرينات سختی را انجام مي‌دهيم و کار ما شده است تمرين، خواب و دوباره تمرين. اکنون هم به طور اتفاقی تلفن را ديدم و آن را برداشتم.

 

در ايران گفته‌اند که در تيم جوانان تمرين مي‌کني؟

در ايران همه چيز مي‌گويند. مي‌گويند من از تيم اخراج شدم و اوساسونا من را نمي‌خواهد. مي‌گويند من با تيم جوانان تمرين مي‌کنم و هزار حرف ديگر. حجم خبرهای عليه من آنقدر زياد شده است که نمي‌دانم پاسخ کدامشان را بدهم. من نمي‌دانم چه کاری انجام دادم که به يکباره رسانه‌ها ايرانی عليه من شده‌اند و شروع به نوشتن خبرهايی نادرست در مورد من مي‌کنند که هيچ کدام آنها صحت ندارد. اگر باشگاه اوساسونا من را نمي‌خواهد اکنون من در پامپلونا چه کار دارم؟ تمرين با تيم جوانان چه سودی برای باشگاه دارد. من و نکونام دير آمديم و تمريناتی که بازيکنان چهارزودتر از ما انجام دادند را ما اکنون انجام می ‌دهيم.

 

امروز يکی از سايت‌ها نوشته‌اند که روزنامه دي‌ناوارو اسپورت نوشته است شما باعث توهين به مردم پامپلونا شده‌ايد.

ما باعث همه کار شده‌ايم. اگر من از باشگاه اوساسونا اخراج شوم خيالتان راحت مي‌شود؟ تصور کنيد که شجاعی از اوساسونا اخراج شده است. ديگر بالاتر از سياهی رنگی نيست و تيتر بزنيد شجاعی از اوساسونا اخراج شد.

 

چرا انقدر عصبی هستي؟

چون مدتی است اخبارهايی که نوشته مي‌شود فقط برای تخريب من است. من هم خيالتان را راحت کنم و بگويم که از اينجا اخراج شدم. اگر اين را مي‌خواهند هيچ مشکلی نيست. من با زحمت به اينجا رسيدم و هميشه مي‌خواهم باعث افتخار کشورم شوم. اما گويا برخي‌ها نمي‌خواهند که من در اين شرايط باشم . من اکنون تمرينات سختی را پشت سر مي‌گذارم و از طرفی هم اين خبرها مي‌آيد. ديگر رسانه‌های ايران را نمي‌بينم و اصلا بازيکن رسانه‌ای نبودم من تمايل زيادی به مصاحبه ندارم اما هميشه به رسانه‌ها احترام گذاشته‌ام.

 

شما چهار روز دير به تمرينات اوساسونا رفتيد و باشگاه شما را جريمه کرد؟

بله همچين اتفاقی افتاد. آنها حق داشتند چون اوساسونا باشگاهی حرفه‌ای است. اما جريان آنقدر بزرگ نبود که در رسانه‌های ايران نوشتند و اينجا همه چيز آرام است ولی در ايران همچنان جريان ادامه دارد.

 

نکونام عنوان کرده است که احتمال ماندنش در اوساسونا کم است. شرايط تو به چه گونه است؟

من پيش از اينکه ايران را ترک کنم در مصاحبه‌ام گفتم که به نفع من و باشگاه اوساسونا است که جدا شويم. من يک ماه وقت دارم و برای حفظ بدنم در تمرينات اوساسونا حضور دارم و طبق قراردادی که دارم من بايد با آنها پای ميز مذاکره بنشينم و به توافقم برسم. اگر به توافقم نرسيديم خيلی زود تيم جديدم را معرفی مي‌کنم.

چقدر احتمال دارد که در اوساسونا بمانيد؟

من نمي‌توانم درصدی قائل باشم. من يک سال با اين تيم قرارداد دارم و آنها هم در ماندن يا رفتن من نقش دارند. اما بايد خيلی زود جلسه‌ای را برگزار کنيم و در مورد آينده صحبت کنيم.

 

اگر از اوساسونا بروی چه پيشنهادی داري؟

من فعلا نمي‌توانم در مورد پيشنهادی حرف بزنم چون با باشگاه اوساسونا قرارداد دارم.

 
گردآوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:navad.net
 

 
 

 
 

 
X