تتت

هروه اوسال، بازیکن بورکینافاسویی پرسپولیس که صبح امروز برای پیوستن به قرمزپوشان پایتخت وارد فرودگاه امام(ره) شده بود، توسط مسوولان بخش روادید این فرودگاه دیپورت شد...
 
 در حالی که هروه اوسال پس از گذراندن مدت مرخصی اش خود را به فرودگاه امام(ره) تهران رسانده بود، مسوولان بخش روادید این فرودگاه با برخوردی زننده و عجیب و به خاطر آنچه آن را مشکل روادید این بازیکن عنوان کرده اند او را با همان پرواز به سمت ترکیه دیپورت کردند.
این درحالی است که مدیر برنامه های اوسال با شرایطی مشابه این بازیکن، بدون مشکل وارد کشور شد.
اوسال همچنین طی روزهای گذشته مجوز کار خود را نیز از اداره اتباع وزارت کار، دریافت کرده بود.
بر اساس این گزارش، تلاش بی وقفه مسوولان باشگاه پرسپولیس برای حل این مشکل با اصرار عجیب یکی از مسوولان بخش روادید فرودگاه امام (ره) برای دیپورت اوسال، به جایی نرسید.
این درحالی است که مدیر ترمینال این فرودگاه با ابراز تعجب از این برخورد، اعلام کرد باشگاه پرسپولیس می‌تواند به خاطر این مساله از مسببین این اتفاق شکایت کند.
هروه اوسال ساعت 5:30 صبح وارد فرودگاه امام (ره) شده بود که با جلوگیری از ورودش، درخواست مسوولان باشگاه پرسپولیس برای گرفتن مهلت تا ساعت 8 صبح برای حل این مشکل با آغاز به کار رسمی ادارات در کشور نیز مورد توجه قرار نگرفت.
در عین حال پس از دیپورت اوسال به ترکیه تماس مسوولان باشگاه پرسپولیس با کنسول ایران در ترکیه با همکاری بسیار مناسب سفارت ایران در این کشور - علی رغم روز تعطیل کاری - مواجه شد اما عدم امکان قانونی خروج اوسال از فرودگاه ترکیه و ورودش به این کشور مانع حل این مشکل در ترکیه شد.
اوسال پس از دیپورت به کشور ترکیه از آنجا عازم بلژیک شده است تا با رفع مشکل روادیدش در سفارت ایران در بروکسل، مجددا عازم ایران شود.
 
گردآوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X