تماشاگران تراکتورسازی تبريز هنگام ترک ورزشگاه صندلی‌ها را شکستند و تعدادی از آنها را آتش زدند...
 

اعتراض تماشاگران تراکتورسازی تبریز پیش از آغاز بازی شروع شد. هنوز سوت شروع مسابقه به صدا درنیامده بود که هواداران تبریزی با پرتاب کردن بطری آب به داخل زمین باعث ایجاد دردسر برای عکاسان کنار زمین و پشت دروازه شدند.

این عده در ادامه حرکات زشت و ناپسند خود در اواسط نیمه دوم و در اعتراض به داور مسابقه به سمت زمین بطری آب پرتاب کردند و صندلی‌ها را شکستند. آنها معتقد بودند باید یک پنالتی به سود تراکتورسازی گرفته می‌شد.

اعتراض نامتعارف تماشاگران تبریزی تا پایان مسابقه ادامه داشت. آنها حتی اقدام به آتش زدن صندلی‌ها کردند به طوری که ماموران آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش وارد میدان شدند. مشخص نبود که چرا تماشاگران تبریزی این گونه عمل کردند. به هر حال در اولین بازی لیگ نمره منفی در کارنامه آنها ثبت شد و باید منتظر ماند و دید مسئولان فدراسیون فوتبال چه تصمیمی خواهند گرفت.

بلندگوی ورزشگاه‌ بارها از تماشاگران تبریزی خواست که آرامش خود را حفظ کنند اما آنها به این مسئله توجهی نداشتند. طرفداران تراکتورسازی همچنین شعارهای ناشایستی علیه پرسپولیس سر دادند. البته هواداران پرسپولیس نیز پس از گل برتری از الفاظ ناشایستی استفاده کردند و علیه تبریزی‌ها شعار دادند.

 
گرد آوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport 
منبع : football3.ir
 
 

 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X