تتت

رئیس کانون هواداران استقلال می‌گوید اگر ماجرای آزار جنسی در ورزشگاه مرغوبکار صحت داشت، او حتما از این ماجرا خبردار می‌شد...
 

خبر سرگیجه آور است،اما علیرضا سعادتی رئیس کانون هواداران استقلال می‌گوید اگر ماجرای آزار جنسی در ورزشگاه مرغوبکار صحت داشت، او حتما از این ماجرا خبردار می‌شد.
رئیس کانون هواداران استقلال درباره اینکه گفته می‌شود در ورزشگاه مرغوبکار اتفاقات خوبی در جریان تست‌گیری از بازیکنان در رده های سنی مختلف رخ نمی دهد گفت: «بعید می دانم چنین اتفاقاتی رخ داده باشد. چند خبرنگار دیگر هم با من تماس گرفتند و پیگیر این موضوع شدند.»
وی درباره شایعات مبنی بر اینکه آزار جنسی در ورزشگاه مرغوبکار رخ داده است گفت: «درباره این مسئله چیزی نشنیده ام. من که مسئول ورزشگاه هستم، چطور می شود از این جریان خبری نداشته باشم. بازیکنان در رده های مختلف حاضر هستند و می توانند بگویند که آیا چنین اتفاقی در مرغوبکار رخ داده است.»
سعادتی در مورد اینکه گفته می شود لیدرها در تست گیری بازیکنان نقش دارند نیز گفت: «مگر رضا رجبی می گذارد چنین اتفاقی رخ دهد؟ فقط آقای افشار که عذر او را از کانون هواداران خواسته ایم، اکنون به عنوان کارمند آکادمی در حال خدمت است. این فرد دیگر لیدر نیست.»
وی در پاسخ به اینکه چطور می شود عذر فردی خواسته شود و همان فرد در بخش دیگری دارای سمت شود گفت: «این فرد که مجرم نیست. کانون هواداران چون برای شخصیت هوداران ارزش قائل است و شان آنها را بالا می داند، دنبال لیدرهایی است که انگشت نما نباشند. اینکه لیدری پشت سرمربی و بازیکن به هنگام مصاحبه قرار گیرد، نمی تواند جالب باشد. به همین دلیل عذر او را خواستیم.»

 
گرد آوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport 
منبع : tacklesevvom.com
 
 
 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X