سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

در حالی كه ماجرای اخراج بنيتس در محافل خبری تاييد و تكذيب می‌شود، فايل صوتی تماس شب گذشته موراتی با مورينيو از سوی سايت آس اسپانيا فاش شد.....
 
خوزه مورینیو بدون تردید شب گذشته با ماسیمو موراتی تماس تلفنی داشته است. موراتی از صبح دو روز گذشته در مادرید به سر برده اما با مورینیو جدا از چند دقیقه احوال‌پرسی برابر چشم خبرنگاران ملاقات حضوری نداشته است.
مالك ثروتمند اینترمیلان كه اخراج بنیتس را قویا تكذیب كرده و از سویی ستاد 35 نفری برای مربی جدید تیم فوتبالش تشكیل داده است، در تماس تلفنی شب گذشته‌اش با مورینیو از وی خواسته هر طور شده برای نیم فصل دوم رئال مادرید را رها كرده و راهی ایتالیا شود. فایل صوتی تماس شب گذشته موراتی با مورینیو از سوی سایت آس اسپانیا فاش شده است.
مسلما با توجه به فضای موجود در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا جدایی مورینیو از مادرید به یك شوخی خبری می‌ماند و این حركت موراتی بیشتر شبیه به تلاش وی برای انحراف ذهن خبرنگاران عصبانی ایتالیایی است.
     
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع: farsnews.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X