سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

پرسپولیس پس از 7 سال در ورزشگاه تختی تهران به میدان می رود؛ سرخپوشان در این ورزشگاه نتایج خوبی می گیرند و 24 بازی فقط دو بار باخته اند. پرسپولیس در فصل 81 دو بار با سایپا در این ورزشگاه بازی کرد...
 
بازی پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه تختی در شرق تهران برگزار می شود؛ ورزشگاهی که با الگوبرداری از استادیوم المپیک مونیخ ساخته شد و یکی از زیباترین ورزشگاه های ایران محسوب می شود اما کمتر مورد توجه سازمان لیگ قرار گرفته است.

 این برای سومین بار است که دو تیم در این ورزشگاه پایتخت به مصاف هم می روند. در فصل 81 لیگ برتر بازی رفت پرسپولیس و سایپا در این ورزشگاه با تساوی 1-1 خاتمه یافت و در بازی برگشت پرسپولیس 2-1 سایپا را شکست داد.

اما پرسپولیس برای اولین بار در سال 76 در تختی به میدان رفت. در آن زمان بازی پرسپولیس و کشاورز در این ورزشگاه زیبا انجام شد که پرسپولیس با حریف به تساوی بدون گل رسید. در فصل 77 نیز 4 بازی سرخپوشان در این مکان برگزار شد و فصل 78 نیز بازی با سپاسی در تختی برگزار شد. اما در فصل 81 لیگ برتر به علت آماده نبودن ورزشگاه آزادی، اکثر بازی های خانگی پرسپولیس در تختی انجام شد و پرسپولیس پس از 7 سال دوباره در این ورزشگاه به میدان خواهد رفت.

سرخپوشان در 21 بازی لیگ در تختی، 10 برد و 9 تساوی و 2 باخت بدست آورده اند و در 3 بازی جام حذفی نیز 3 برد در تختی کسب کرده اند. در مجموع 24 بازی رسمی در تختی، پرسپولیس 13 برد و 9 تساوی و 2باخت داشته و 31 گل زده و 16 گل نیز دریافت کرده است.

بهترین نتیجه پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران، برد 3-1 سپاسی شیراز در لیگ و 3-1 آدنیس مشهد در جام حذفی است و دو بار نیز با نتایج 1- صفر و 3-2 مغلوب ذوب آهن و ملوان شده است.

 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  goal.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X