سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

پرسپولیس در این فصل این پتانسیل را دارد که مقام‌های خوبی بگیرد.....
 
  

مهاجم جدید پرسپولیس پس از پیوستن به این تیم گفت: «خیلی خوشحالم که بعد از چندین سال به ایران برگشتم و می توانم در یک تیم بزرگ و تاریخی بازی کنم، امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.»

هاشمیان در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس را انتخاب کردید؟ گفت: «به هر حال پرسپولیس یک تیم بزرگ و پرطرفدار است که البته در تهران هم بازی می‌کند و پتانسیل این را دارد که در این فصل مقام‌های خوبی کسب کند.»

وی همچنین در مورد پیشنهاداتی که پیش از پیوستن به پرسپولیس داشت، گفت: «اول فصل از تیم‌هایی از استرالیا و چین پیشنهاد داشتم ، اما برای من تعویض کشور و بازی در یک لیگ دیگر سخت بود و می‌خواستم یا در آلمان و یا در یکی از تیم‌های خوب تهران بازی کنم ، به همین دلیل پرسپولیس را انتخاب کردم.»

هاشمیان در رابطه با وضعیت آمادگی‌اش گفت: «فعلا از لحاظ بدنی 100 درصد آماده نیستم ، اما از یک ماه آینده می توانم با آمادگی کامل برای پرسپولیس به میدان بروم.»

مهاجم سابق بایرن مونیخ در مورد جزئیات قرار دادش با پرسپولیس نیز گفت: «قرار داد من شش ماهه است. خودم علاقه داشتم ببینم که می توانم شش ماه در ایران باشم و به وضعیت عادت کنم یا خیر؟ ان‌شاءاله خودم را با شرایط وفق می‌دهم و اگر شرایط خوب بود، در فصل بعد هم برای پرسپولیس به میدان خواهم رفت.»

هاشمیان در پاسخ به این سوال که از چه زمانی در تمرینات پرسپولیس حاضر می‌شوی؟ گفت: «از همین امروز به تمرینات پرسپولیس می‌روم.»

 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  khabaronline.ir
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X