وقتی دیوید بکام اینجا با ما تمرین می کرد او روی ضربات ایستگاهیش تمرین می کرد . این برای من فوق العاده بود و دیدن ان مسائل زیادی به من یاد داد....
 
بازیکن سرعتی آرسنال تئو والکات از تاثیر زیادی دیوید بکام در حرفه ای شدنش صحبت می کند . دیوید بکام که به دلیل تعطیلی لیگ آمریکا دوره ای در آرسنال تمرین کرد توانسته تاثیر زیادی در بازی جوانان آرسنال بگذارد .
 تئو والکات در مصاحبه به روزنامه سان در این باره صحبت کرد : " اگر بتوانم بعد از تمرینات روی عبور کردن ها و همینطور تمام کنندگیم تمرین می کنم . به یاد دارم وقتی دیوید بکام اینجا با ما تمرین می کرد او روی ضربات ایستگاهیش تمرین می کرد . این برای من فوق العاده بود و دیدن ان مسائل زیادی به من یاد داد . مسائلی بود که روی آن کار کردم و امیدوارم بتواند ادامه پیدا کند چرا که من مدت زیادی از فصل را از دست داده بودم اما من هم اکنون نه گل زده ام و از بابت آن خوشحالم . "
به گزارش ارسنال دات آی ‌ار تئو از اینکه توانسته در پیروزی آرسنال برابر چلسی سهم داشته باشد خوشحال است : " این زیبا است که بتوان برابر تیم قهرمان پیروز شد . پیروزی بزرگی بود . بسیار بزرگ است که قسمتی از این پیروزی باشد . واقعا مثل رویا بود . می توانستید فضا را حس کنید و اینکه همه هواداران در چه وضعی بودند همینطور شرایط بازیکنان . اما نباید درباد نتیجه بازی چلسی قایم شویم.
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  goal.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
ازدواج دستیار شفر با یک دختر ایرانی! ازدواج دستیار شفر با یک دختر ایرانی!

یکی از دستیاران وینفرد شفر در طول زمان حضورش در ایران با یکی ایرانی ازدواج کرد

 
X