سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

مسعود عنایت می گوید:ما کینه ای نیستیم و نمی خواهیم اعتبار بین المللی داورمان لکه دار شود....
 

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال از محرومیت تیم داوری دیدار ذوب آهن و مس کرمان خبر داد.عنایت در این رابطه گفت: « سعید بخشی زاده داور مسابقه 8 هفته، داود رفعتی کمک داور اول چهار هفته، حمید غمزه کمک داور دوم دو هفته، آرش خرمیان داور چهارم، چهار هفته از قضاوت در رقابت‌های لیگ برتر محروم شدند که البته داور چهارم در رقابتهای لیگ یک قضاوت می کند و چهار هفته از قضاوت در لیگ یک محروم خواهد شد.»

عنایت در این رابطه که شایعه شده بخشی زاده از فهرست داوران الیت هم کنار گذاشته می‌شود، گفت:« مثلا اگر بخشی‌زاده را از فهرست الیت خارج کنیم جز ضرر چه نفعی برای داوری فوتبال ایران دارد؟ بخشی زاده باید در لیست الیت بماند چون برای رسیدن به این جایگاه سالها رنج و زحمت کشیده است. تازه اگر دیدید که داور ژاپنی دیدار ازبکستان و بحرین به خاطر آن اشتباه فاحش از فهرست بین المللی خارج شد این کار توسط فدراسیون فوتبال ژاپن صورت گرفت نه فیفا. ما هرگز با داور کشورمان چنین کاری را انجام نمی دهیم.»

 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  khabaronline.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X