سرمربی تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان افتخار انتخاب به عنوان شانزدهمين مربی برتر سال 2010 ميلادی را متعلق به همه مردم و مربيان ايرانی دانست....
 
وی در مورد این که با توجه به پیروزی های ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا کارشناسان انتخاب نشدن ابراهیم زاده به عنوان مربی سال آسیا را به اشتباه در انتخاب های AFC مرتبط می دانند، افزود: انتخاب ها در آسیا با جهان متفاوت است و تا آنجایی که می دانم امتیاز " شین تائه یونگ " سرمربی سئونگنام در انتخاب اخیر با من یکی است. البته خیلی ها باور نمی کردند ذوب آهن از مرحله مقدماتی صعود کرده و با توجه به قرعه سخت به فینال برسد اما این اتفاق رخ داد و امروز روی ذوب آهن حساب ویژه ای باز شده است.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان اضافه کرد: مسلما با توجه به این انتخاب و نتایج خوب ذوب آهن در فصل گذشته انتظارها از من و ذوب آهن افزایش یافته است که این مساله کار من را سخت تر می کند. به همین دلیل باید بیشتر تلاش کرده تا به بهترین شکل از عهده این مسؤولیت سنگین برآئیم.
ابراهیم زاده در مورد هدفگذاری آینده اش در مربیگری اظهار داشت: ابتدا تلاش می کنم در هرجایی هستم تاثیرگذار باشم. انسان همیشه به پیشرفت فکر می کند و مربیگری کردن در تیم های مطرح دنیا هم آرزوی هر مربی ایرانی است.


بعد از ذوب آهن؛ سپاهان هم حمایت فولاد نیشابور را رد کرد!
روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه کوتاهی نسبت به درج اخبار کمک مالی فولاد نیشابور به باشگا ه های اصفهانی موضع گیری کرد. در این اطلاعیه آمده است: «طرح ادعاهایی مبنی بر کمک کارخانه فولاد نیشابور که نام و وجود این کارخانه برای باشگاه سپاهان ناشناخته است و این باشگاه هیچ مراوده و ارتباطی با کارخانه مذکور نداشته موضوعی دور از واقعیت است که معلوم نیست از کجا نشات گرفته است.»


خداداد: صعود ابومسلم و پیام به لیگ برتر ظلم به تیم های دیگر است!
خداداد عزیزی گفت: اگر ابومسلم و پیام به لیگ برتر راه پیدا کنند، واقعا ظلم به تیم های دیگر است. سرمربی اسبق تیم های فوتبال ابومسلم و پیام خراسان افزود: اگر ابومسلم و پیام به لیگ برتر راه پیدا کنند واقعا ظلم است، چرا که سایر تیم ها برای صعود هزینه کردند و بعد ما انتظار داشته باشیم که این دو تیم به لیگ برتر بروند، این مساله ظلم به تیم های دیگر است.
وی درخصوص حضور تیم ملی پیشکسوتان در جام صلح افزود: در این مسابقات که با عنوان جام صلح در مکزیک برگزار خواهد شد، تیم های فوتبال پیشکسوتان ایران، آمریکا، آرژانتین، انگلیس، مراکش، اسپانیا، گواتمالا و مکزیک در آن حضور خواهند داشت. هیچ پیش بینی درباره این بازی ها ندارم چرا که آن تیم ها را نمی شناسم. فکر می کنم اکثر بازیکنان آن ها افرادی هستند که با ما هم دوره بودند.
وی با بیان این که بازی با آمریکا همیشه حساس بوده است، تصریح کرد: بازی ایران و آمریکا همیشه برای فوتبالیست ها و در حقیقت برای همه مردم حساسیت خاصی داشته است که اگر این بازی برگزار شود بازی جالب و حساسی خواهد بود. به همین دلیل بازیکنان اکنون خیلی خوب تمرین می کنند تا بتوانند به شرایط خوبی دست پیدا کنیم.
عزیزی در پاسخ به این سوال که چنانچه قرار باشد دوباره به عنوان یکی از سهامداران تیم فوتبال پیام انتخاب شوید چه کار خواهید کرد، عنوان کرد: من دیگر سهامدار نخواهم شد. 5 درصد در باشگاه پیام داشتم که نمی دانم کجاست. در آن زمان من سهامدار نشده بودم بلکه به جای طلبی که از باشگاه پیام داشتم به من سهام دادند که این هم گویا از قوانین جدید فوتبال است.


پشت پرده اخراج علی کریمی از استیل آذین
مسؤولان باشگاه استیل آذین به دنبال جمع آوری پاسپورت بازیکنان برای اردوی ترکیه بودند و در همین راستا از علی کریمی خواستند تا پاسپورتش را در اختیار باشگاه بگذارد اما کریمی در پاسخ به مسؤولان تیم گفت که برگه های پاسپورتش تمام شده است.این در حالی است که کریمی ناگهان تصمیم گرفت برای بازی با میلان به دبی برود و قاعدتا این سفر بدون پاسپورت امکان نداشته است !
همین مساله باعث شد تا پروین به کریمی اجازه حضور در تمرینات را نداده و او را در اختیار باشگاه قرار دهد. از باشگاه استیل آذین خبر می رسد وساطت خروطی، رییس هیات مدیره باشگاه هم تاثیری نداشت و علی پروین حاضر نشد تا این بازیکن به تمرینات استیل آذین بازگردد.
نکته ای که هنوز جای ابهام دارد این است در صورتی که مسؤولان باشگاه از سفر کریمی به امارات خبر نداشته اند اخبار سایت رسمی باشگاه از کجا آمده است و چرا بعد از اخراج کریمی این اخبار از روی سایت برداشته شده است.
درحال حاضر پروین ستاره تیمش را نمی خواهد. ستاره ای که حسین هدایتی عقیده داشت جواهر خانوادگی اوست!


حضور گمالوویچ منتفی شد؛ گده در راه استقلال
مسؤولان باشگاه استقلال مدتی است به درخواست کادر فنی این تیم به دنبال جذب یک مربی تمرین دهنده خارجی هستند. در همین راستا گزینه هایی مثل گمالوویچ مطرح شده بود اما ظاهرا حضور این مربی در استقلال منتفی شده و در عوض نام یورگن گده سرمربی اسبق تیم های پرسپولیس و امید به عنوان یکی از گزینه های مربیگری در استقلال مطرح شده است.
پرویز مظلومی در این زمینه اظهار داشت: من این موضوع را تکذیب نمی کنم ولی هیچ چیز قطعی نیست و یورگن گده فقط یکی از گزینه های ما است.


حضور دنیزلی کنار پرسپولیسی ها و قرار ملاقات دایی با فاتح تریم
در جریان برپایی اردوی سرخ پوشان در آنتالیا و حضور در هتل تایتانیک، در همین هتل یک دوره کلاس مربیگری برای مربیان تیم های لیگ برتری ترکیه در حال برگزاری است. در مراسم افتتاحیه این کلاس ها، مصطفی دنیزلی، سرمربی سابق پرسپولیس نیز حاضر بود و حضور وی در کنار سرخ پوشان در جریان برپایی اردو، جالب توجه بود. در روزهای آینده نیز قرار است فاتح تریم، سرمربی سابق و مطرح ترکیه نیز به منظور سخنرانی برای مربیان در این کلاس ها حضور پیدا کند که طبق هماهنگی های به عمل آمده علی دایی، سرمربی پرسپولیس با او دیدار خواهد کرد.


اردوی صبا در ترکیه
تیم فوتبال صبای قم دوشنبه آینده برای برگزاری اردوی تدارکاتی به ترکیه سفر خواهد کرد.
تیم صبای قم قرار بود پنج شنبه این هفته جهت برگزاری اردوی تدارکاتی راهی ترکیه شود اما بازیکنان این تیم سه روز به دلیل مشکلات مالی حاضر به تمرین نشدند به همین دلیل زمان برگزاری این اردو به تاخیر افتاد. بازیکنان صبا دوشنبه آینده راهی ترکیه می شوند تا اردویی در این کشور برگزار کنند.


سفر کاشانی به ترکیه لغو شد
سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل مشغله کاری در باشگاه سفرش به ترکیه را لغو کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای تشکیل اردوی یک هفته ای و حضور در یک تورنمنت دو جانبه عازم ترکیه شده است. قرار بود حبیب کاشانی با چند روز تاخیر به جمع قرمزپوشان بپیوندد اما به دلیل مشغله کاری در باشگاه سفرش به ترکیه را لغو کرد. کاشانی قرار است در تورنمنت امارات در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید قرمزپوشان را همراهی کند.


قول فرماندار اهواز برای حل مشکلات استقلال
فرماندار اهواز در دیدار با مدیرعامل استقلال اهواز برای حل مشکلات این باشگاه قول مساعد داد. در حالی که 11 هفته از لیگ دسته اول فوتبال می گذرد، باشگاه استقلال اهواز همچنان با مشکلات فراوان دست و پنجه نرم می کند. در همین راستا، عبدالحمید رمضانی، مدیرعامل باشگاه با حضور در دفتر عبدالعزیز فدعمی، فرماندار اهواز، با وی دیدار و گفت وگو کرد. فدعمی در این دیدار برای حل مشکلات این تیم پرطرفدار قول مساعد داد.


کلاس توجیهی برای داوران فوتبال
کمیته داوران فدراسیون فوتبال از برگزاری کلاس توجیهی 3 روزه برای داوران خبر داد. یک دوره کلاس توجیهی سه روزه در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فصل 90 - 89 برای داوران، کمک داوران و ناظران لیگ برتر از تاریخ 89/11/6 تا 89/11/8 در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود. 95 داور، ناظر و کمک داور در این دوره حضور دارند.


« 90 » تعطیل شد
برنامه « 90 » شامگاه دوشنبه 13 دی ماه بدون اعلام قبلی پخش نشد. علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه در پاسخ به پرسشی درباره پخش نشدن برنامه « 90 » دوشنبه شب گذشته، به روی آنتن رفتن این برنامه را به برگزاری مسابقات لیگ فوتبال کشورمان منوط دانست.پورمحمدی خاطرنشان کرد: برنامه « 90 » به دلیل تعطیلی لیگ پخش نشد و با آغاز لیگ فوتبال، « 90 » هم پخش می شود. «توقف بازی های لیگ فوتبال» در حالی علت تعطیلی برنامه « 90 » عنوان شده است که پیش از این هر زمان که قرار بود برنامه « 90 » با تغییراتی در زمان پخش مواجه شود، این مساله از سوی عادل فردوسی پور و همچنین شبکه سه سیما اعلام می شد. عادل فردوسی پور در برنامه هفته گذشته اعلام کرده بود که قرار است در برنامه ای ویژه و با حضور نمایندگان موافق و مخالف، طرح انتقال تیم های تهرانی به شهرستان ها به بحث گذاشته شود.


دعوت 19 بازیکن به اردوی تیم ملی امید فوتسال
اسامی 19 بازیکن برای اردوی تدارکاتی تیم امید فوتسال از سوی کادر فنی اعلام شد.
برای اردوی تدارکاتی تیم امید به منظور حضور در دیدار های پیش رو از سوی جوراندیرو سرمربی این تیم 19 نفر را به اردو فراخوانده که نفرات به شرح زیر است:علیرضا صمیمی، حمید احمدی، مهدی مصطفایی، سید علی کیایی، احمد اسماعیل پور، مجید حاجی بنده، سپهر محمدی، حسین طیبی، مهدی جاوید، امین شاملی، مسعود سعادتی، سعید تقی زاده، طاها مرتضوی، حمید مراد خانی، حمید سالاری، بهروز جعفری، میثم خیام، بابک سهرابی و علیرضا عسگری


مظلومی درگیری اش با طالب لو را تکذیب کرد
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: درگیری با طالب لو را تکذیب می کنم چون در شخصیت مربی نیست که با بازیکن درگیر شود. پرویز مظلومی در خصوص شایعه درگیری لفظی خود با وحید طالب لو در تمرین صبح دیروز استقلال اظهار داشت: متأسف هستم برای کسانی که بدون مطرح کردن منبع خود خبری را روی خروجی رسانه های خود می گذارند.
در تمرین استقلال وحید طالب لو و محمد محمدی هر دو به صورت جداگانه در حال وزنه زدن بودند که از آنها خواستم در کنار سایر بازیکنان وزنه زده و جدا تمرین نکنند حتی دوربین های تلویزیونی نیز در آنجا حضور داشته و همه شاهد هستند که درگیری اتفاق نیفتاد.وی افزود: مگر می شود مربی با یک بازیکن تیمش درگیر شود؟ اصلا در شخصیت مربی نیست که چنین کاری انجام دهد. متأسفانه برای یک مساله تازه و یک تذکر چنین مسائلی را می نویسند که صحت ندارد.


یاورزاده در پیکان
هافبک اسبق تیم فوتبال استقلال به پیکان قزوین پیوست. بهشاد یاورزاده هافبکی که در گذشته عضو تیم استقلال بود با عقد قراردادی به مدت یک فصل و نیم به تیم پیکان قزوین پیوست. آخرین تیم این بازیکن دی استرادا اسلواکی بود و یاورزاده مدتی برای این تیم بازی می کرد. فهرست پیکان با جذب این بازیکن تکمیل شد و این تیم دیگر نمی تواند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد.


تعداد رقبای سعیدلو برای نایب رئیسی آسیا کاهش یافت
تعداد رقبای رییس سازمان تربیت بدنی برای نشست بر کرسی نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال کاهش یافت. 2 نفر از نامزدهای تصدی عنوان نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال آسیا از منطقه جنوب مرکزی آسیا از انتخاباتی که 16 دی ماه برگزار خواهد شد، انصراف دادند. پرافول پاتل از هند و مخدوم سید فیصل صالح حیات از پاکستان، 2 نامزد انصراف داده از این انتخابات هستند. کناره گیری این 2 نفر صحنه رقابت برای تصدی این پست را به گانش تاپا (نپال)، ورنون مانیلال فرناندو (سریلانکا)، علی سعیدلو (ایران) و آیبک علیبائف (قرقیزستان) واگذار کرد.

قطبی در آخرین لحظات بنگر را جایگزین رحیمی کرد
درحالی که به نظر می رسید افشین قطبی با اعلام 23 بازیکن نهایی جام ملت های آسیا تصمیم خود را گرفته است، دیروز در تماسی با ابوذر رحیمی مدافع تیم راه آهن نشان داد که هنوز تردیدهایی در برخی پست ها دارد. افشین قطبی در تماس با مدافع راه آهن به وی اعلام کرد به جای او، محسن بنگر را انتخاب کرده است.ابوذر رحیمی با تایید این خبر اظهار داشت:از این موضوع ناراحتم ولی صحبتی در این باره ندارم.
 
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  atynews.com
 
 
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس

نیمار عکس جدیدی از خودش را در کنار ریحانا منتشر کرده است

 
X