سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

ما همه با هم دوست هستيم و مهاجمان تيم ملی با يكديگر دعوا ندارند. فكر می‌كنم نتيجه گرفتن تيم ملی از همه چيز مهمتر است و من نسبت به اين مسأله حساسيتی ندارم....
 
كریم انصاری‌فرد مهاجم نوك تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برای قرار گرفتن در تركیب ثابت با محمد غلامی و رضا نوروزی رقابت خواهد كرد. او در پاسخ به این سوال كه فكر می‌كنی برای قرار گرفتن در تركیب ثابت چقدر شانس داشته باشی؟ به خبرنگار سایت گل می‌گوید:« این موضوع دست من نیست و سرمربی تصمیم‌گیرنده است. شاید تا پایان جام ملت‌ها ذخیره باشم و شاید هم در تركیب ثابت قرار بگیرم.»

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال كه قبول داری رقابت در بین مهاجمان تیم ملی شدید است، تأكید می‌كند:« ما همه با هم دوست هستیم و مهاجمان تیم ملی با یكدیگر دعوا ندارند. فكر می‌كنم نتیجه گرفتن تیم ملی از همه چیز مهمتر است و من نسبت به این مسأله حساسیتی ندارم. تیم ملی در خط حمله بازیكنان بسیار خوبی دارد و امیدوارم هر كس بازی كرد عملكرد خوبی داشته باشد.»

انصاری‌فرد در مورد بازی قطر و اینكه در دو بازی دوستانه مقابل آنگولا و قطر فقط 45 دقیقه به میدان رفت می‌گوید:« من نسبت به این موضوع اعتراضی ندارم چرا كه قطبی تصمیم‌گیرنده است. به نظر من اردوی قطر برای هماهنگی بازیكنان خیلی خوب بود و این دو بازی دوستانه هم به سود تیم ما بود.»

چند روزه پیش سایت معتبر ساكرنت خبری در مورد بازیكنان آینده‌دار و جوان فوتبال دنیا منتشر كرد و در مورد انصاری‌فرد نوشت كه او مهاجم آینده‌داری است و مدنظر باشگاه دورتموند آلمان قرار دارد. انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال كه آیا باشگاه دورتموند پیشنهادی به باشگاه سایپا داده است می‌گوید:« من دوست ندارم زیاد در مورد این موضوع حرف بزنم. این خبر را یك سایت معتبر منتشر كرده و من ترجیح می‌دهم در مورد دورتموند بعد از جام ملت‌های آسیا حرف بزنم. از چند لیگ اروپایی دیگر پیشنهاد دارم ولی بعد از جام ملت‌ها همه چیز روشن خواهد شد و بهتر است الان حرفی نزنم.»

   
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  goal.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X