علی کفاشیان با سایت فدراسیون مصاحبه کرد اما حتی کلامی درباره اتفاقات مربوط به انتخابات کنفدراسیون حرف نزد....
 

رئیس فدراسیون فوتبال که ماجرای استعفای اجباری اش و از دست رفتن کرسی اجرایی فوتبال آسیا بعد از 12 سال برای ایران این روزها سوژه اول ورزش کشور است ، به جای سخن گفتن در این باره از جام ملتهای آسیا حرف زد و گفت:«در تیم ملی هیچ مشکلی نمی بینم و بازیکنان همگی مصمم هستند تا با یک بازی خوب، در جام ملت‌های آسیا نتیجه بگیرند.»

او ادامه داد:«من یک بار در اردوی قبلی به به دوحه آمدم و حالا هم کنار تیم هستم و خدا را شکر بچه ها را بسیار مصمم می بینم. به نظرم می رسد که آنها تصمیم دارند با ارایه یک فوتبال خوب، خودشان را نشان دهند و از حیثیت فوتبال کشور دفاع کنند. در این دو باری که سر تمرین آمدم، دیدم که همه بازیکنان با جدیت و یکدلی به تمرین می آیند، خوب کار می کنند و هیچ مشکلی وجود ندارد. البته یک سری نواقص جزیی هست که آنها را هم خودمان اینجا هستیم و برطرف می کنیم. من قصد داشتم جمعه به تهران برگردم اما به دلیل اهمیت بازی اول مقابل عراق صلاح دیدم اینجا کنار تیم بمانم.»

کفاشیان ادامه داد:« ما با تمام ابزارهای‌مان ازجمله ابزار تشویقی در اینجا هستیم و در واقع فدراسیون را به اینجا آورده ایم تا با قدرت، همه دست به دست هم بدهیم و بتوانیم نتیجه بگیریم. »

 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  goal.com

 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دروازه بان 13 میلیارد تومانی در لیگ برتر ایران! دروازه بان 13 میلیارد تومانی در لیگ برتر ایران!

گفته می شود یکی از دروازه بان های سرشناس لیگ برتری قراردادی 13 میلیارد تومانی با تیم خود امضا کرده است

 
X