سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

او گفته از این که میزبانی جام جهانی 2022 به کره نرسید ناراحت شد....
 
پارک جی‌سونگ، بازیکن کره جنوبی می‌گوید شاید در پایان جام ملت‌های آسیا از فوتبال ملی کناره‌گیری کند: «در حال حاضر چیزی نمی‌توانم بگویم. در این باره پس از جام ملت‌های آسیا فکر خواهم کرد.»

او که بازی منچستریونایتد با لیورپول در جام حذفی را از دست داد می‌گوید: «البته که بازی‌های یونایتد را از دست می‌دهم چون برای جام ملت‌های آسیا آمده‌ام. هنگامی که برگردم روی باشگاه خود تمرکز خواهم کرد.»

کره جنوبی یکی از کشورهایی بود که برای میزبانی جام جهانی 2022 درخواست داده بود، اما فیفا این بخت را به قطر داد. پارک می‌گوید: «ناراحتم که پیشنهاد میزبانی ما به نتیجه نرسید. اما این ماجرای متفاوتی است. البته قطر میزبان جام ملت‌های آسیا است و آنها بسیار درباره سازمان‌دهی خواهند آموخت.»

این بازیکن 29 ساله در فصل 05-2004 به یونایتد رفت و تبدیل به یکی از بازیکنان موفق این تیم شد. او در دو ماه گذشته به عنوان بهترین بازیکن منچستریونایتد برگزیده شده است.

پارک اولین بازیکن آسیایی است که بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را به بازو بسته. از او خواسته شد نصیحتی برای بازیکنان جوان یونایتد داشته باشد و او گفت: «آنها می‌دانند که اولین دیدار مهم است. ما بازیکنان جوان بسیاری داریم و به آنها خواهم گفت که از بازی لذت ببرند. اگر لذت ببرند احساس راحتی خواهند کرد.»

 
  
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  goal.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مذاکره آژاکس برای جذب علیرضا جهانبخشمذاکره آژاکس برای جذب علیرضا جهانبخش

یک خبرنگار انگلیسی از احتمال انتقال علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم برایتون به آژاکس هلند خبر داده است

 
X