سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مرحله آخر بازی های دور مقدماتی ، به تیم داوری ایرانی قضاوتی نداد....
 
AFC ساعتی پیش فهرست داوران 4 بازی از دور سوم بازی های مرحله مقدماتی و بازی های حساس پایانی گروه ها را اعلام کرد که شامل بازی های گروه های اول و دوم مسابقات می شود که در این فهرست نام تیم داوری ایران دیده نمی شود. بازی هایی که ناگفته پیداست ، قضاوت نکردن تیم داوری ایرانی به منزله نداشتن مسابقه ای دیگر برای این تیم در مرحله بعد خواهد بود چون داوران ایرانی قطعا شانس قضاوت در گروه چهارم بازی ها که تیم ملی کشورمان در آن بازی دارد را پیدا نمی کنند و همچنین به دلیل برخورد تیم ملی کشورمان در دور بعدی بازی ها با یکی از تیم های کره و استرالیا خیلی بعید است که کنفدراسیون فوتبال آسیا از داوران ایرانی برای قضاوت بازی هایی که برای کشور ما هم حساس هستند ، بهره بگیرد.

ترکی و دو کمکش در بازی ژاپن و سوریه روز سختی را پشت سر گذاشتند و تصمیمات شان در این بازی ها جنجال بزرگی را به راه انداخت. ترکی در دقایق پایانی بازی دو پنالتی ، 3 کارت قرمز و 7 کارت زرد را در کارنامه کاری خود ثبت کرد که همه این تصمیمات با واکنش های مختلفی از سوی کارشناسان ، مربیان دو تیم و مسئولان برگزاری مسابقات همراه شد.

 
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع: khabaronline.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X