جواد خیابانی بار دیگر با گزارش حماسی اش برای تیم ملی خوش یمن بود....
 
خیابانی که پس از گزارش معروف بازی ایران و استرالیا ، خودش هم در صف حماسه سازان بازی بزرگ فوتبال ملی لقب گرفت در بازی ایران و کره شمالی هم گزارشش برای تیم ملی خوش یمن بود و تیم به دومین پیروزی اش دست یافت. با این وجود او این بار هم مثل روال بازی های قبلی جماتی را استفاده کرد که قطعا برای خیلی از بینندگان تلویزیونی جالب بود. مثلا وقتی توپ به هادی عقیلی رسید گفت:« امروز ، روز میلاد هادی عقیلی بود که این میلاد را به او تبریک می گوییم ، امیداوریم که گل هم بزند!»

او دقایقی بعد از گل تیم ملی و درحالی که در ورزشگاه مردم فریاد ایران سر داده بودند خطاب به بینندگان تلویزیونی مسابقه گفت:« پاشید و شما هم برای تیم ملی در خانه ها دست بزنید!»

و البته در یکی از صحنه ها که مهدی رحمتی شوت سنگین بازیکن کره ای را گرفت، گفت:« مثل یک سنگربان از دروازه تیم ملی دفاع می کنه!» حتما آقا جواد انتظار داشته تا گلر تیم ملی مثل یک مهاجم از سنگر تیم ملی دفاع کند.

البته وقتی همکار ما در دوحه در این باره با خیابانی حرف زد او در جواب همان پاسخ همیشگی اش را تکرار کرد:« بگو این قدر علیه من بنویسه تا جونش در بیاد!»

 
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع: khabaronline.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
Default Image تصمیم هوشمندانه فرهاد مجیدی در استقلال

فرهاد مجیدی مربی آبی‌ها اگر در فصل آینده سرمربی استقلال نباشد، ترجیح می‌دهد تیم را نبندد چراکه می‌داند اگر نتیجه نگیرد، مقصر اصلی شناخته خواهد شد

 
X