علی پروین گفت: اصل مطلب در جام ملت‌های آسیا مرحله دوم است و با برخی تعریف‌ها کاری نکنید تیم ملی بقچه‌اش را زیر بغلش بگذارد و برگردد.....
 

علی پروین به فارس گفت: «خدا را شکر می‌کنم که تیم ملی و قطبی رو سفید شدند. به خاطر افتخار مملکت را این حرف را می‌زنم. خیلی‌ها قطبی را کوبیدند ولی من بارها گفتم کار درستی نیست اما علیه ما هم جبهه گرفتند. خدا را شکر تیم ملی دو نتیجه خوب گرفت. شما می‌دانید کره شمالی تیمی نیست که به راحتی به حریف باج بدهد. 11 سرباز به خاطر شرایط خاص کره شمالی در زمین می‌جنگند تا به حق خود برسند. درست است 2 برد پیاپی آوردیم و شایسته پیروزی بر امارات هستیم اما کار تمام نشده چون اصل مطلب مرحله بعدی مسابقات یعنی حذفی است.»

پروین ادامه داد: «به بچه‌های تیم ملی بگوید تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فرقی ندارد استرالیا، کره جنوبی یا ژاپن حریفش باشد. باید بجنگند و در زمین عرق بریزند تا نتیجه‌اش را بگیرند. این تیم لیاقتش را دارد که به این هدف برسد. پس بهتر است به نام‌ها کاری نداشته باشیم. برخی رسانه‌ها و افراد خیال می‌کنند بحرین تیم دست و پا بسته‌ای است و واقعا این تیم را دست کم گرفته‌اید اما من یک چیز به شما می‌گویم. خیالتان راحت این بحرین به استرالیا بباز نیست. آن فوتبال مُرد که تیم‌های خوب 4 گل به تیم‌های عربی می‌زدند. من به شما قول می‌دهم همین بحرین یقه‌ استرالیا را می‌گیرد. با برخی تعریف‌ها کاری نکنید تیم ملی بقچه‌اش را زیر بغلش بگذارد و برگردد. من از الان می‌گویم آقای قطبی اگر می‌خواهی قهرمان شوی مواظب باش. بازیکنان و مربیان توجهی نکنند که به چه تیمی برخورد می‌کنند و با غیرت ایرانی دنبال کاپ آسیا باشند.»

 
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع: khabaronline.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دستمزد سنگین ویلموتس چگونه برای فدراسیون جبران می شود؟ دستمزد سنگین ویلموتس چگونه برای فدراسیون جبران می شود؟

مارک ویلموتس با قراردادی نسبتا سنگین به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شده است

 
X