سایت شخصی ناصر حجازی دوباره گفت‌وگویی جذاب از اسطوره باشگاه استقلال منتشر کرده است.
 

خبرآنلاین: بعد از پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان ،با ناصر حجازی رییس کمیته فنی باشگاه استقلال  گفتگویی انجام داد یم که می خوانید.

*دوستدارانتان نگران سلامتی شماهستند ، از وضعیت جسمانی و روند درمانتان بگویید.

10 جلسه رادیو تراپی انجام دادم و طبق نظر پزشک معالجم در چند روز آینده شرایط بهتری خواهم داشت و اطمینان دارم با دعای مردمی که نسبت به من لطف دارند ، این اتفاق خواهد افتاد.دوستدارانم بدانند که من  در مقابل این بیماری نیز تلاش و مبارزه ام را خواهم داشت ، هر اتفاقی که بیافتد در حیطه اختیار پروردگاریست که همیشه به او توکل داشته ام و پشتیبان من در زندگی بوده است.

*استقلال در یک بازی پر گل صنعت نفت را شکست داد ، دیدگاه خود را از این بازی بیان کنید.

یکی از بهترین دیدارهای استقلال را شاهد بودیم . بدلیل برد پر گل نمی گویم ، اینکه استقلال روان بازی کرد و با انجام فوتبالی زیبا 6 گل به ثمر رساند تا تفاضل خود را نیز بیشتر نماید.البته جام باشگاههای آسیا ارجح تر است وامیدوارم استقلال همین نمایش را در رقابتهای آسیایی داشته باشد تا  با کسب نتایج شیرین ، شادی را برای هواداران به ارمغان آورد.

* ناصر حجازی به عنوان رییس کمیته فنی استقلال، عملکرد پرویز مظلومی را تا بدین لحظه چطور ارزیابی می کند.

عملکرد مظلومی خوب بوده است و توانسته با توجه به شرایط ابتدای فصل نتایج قابل قبولی بگیرد و تیم را به رده دوم بیاورد.مظلومی از حالا باید به فکر تقویت استقلال برای فصل بعد باشد تا از همان روزهای آغازین،   استقلال را مدعی قهرمانی ببینیم .همه ما باید دست در دست یکدیگر برای سربلندی استقلال که متعلق به مردم است ، تلاش کنیم تا شاهد خوشحالی و خشنودی آنها باشیم .

*گسترش فولاد تبریز با برتری مقابل حریفش شانس خود را برای صعود افزایش داد ، شرایط این تیم را چطور می بینید؟

شانس صعود در این گروه 50 - 50 می باشد.گسترش فولاد باید با کسب حداکثر امتیاز شانس صعود خود را افزایش دهد. این تیم در صورت صعود به لیگ برتر ، با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد ، حرفهای بسیاری برای گفتن خواهد داشت و می تواند رقیب خطرناکی برای سایر تیمها باشد.

* در خبرها خواندیم که قرار است با قلعه نویی دیدار و آشتی کنید.

با کسی قهر نیستم که بخواهم آشتی کنم .همواره سعی کرده ام از دروغ ، ریا کاری، دورویی و...بدور باشم و با قلبی صاف ،  صداقت را سرلوحه زندگی قرار دهم و امیدوارم که اینطور بوده باشد  . معمولا دوستانی که در کنارم هستند  ، این خصایص را همراه خود دارند و به همین دلیل از بودن در کنار آنها لذت می برم.نسبت به قلعه نویی دلخوری و کدورتی ندارم  اما از آنجا که از لحاظ خصوصیات اخلاقی، شخصیتی  و طرز تفکر وجه اشتراک چندانی بین من و ایشان وجود ندارد ، بهتر است دورادور برای وی که شاگردم نیز بوده است، آرزو نمایم تا با سلامت جسمی و کاری در زندگی پیروز و موفق باشد .

* به عنوان آخرین سوال ، عده ای معتقدند که شما از آنجایی که چهره ورزشی هستید ، نبایستی وارد سیاست شوید تا  رسانه های غربی و ...از  شهرت و محبوبیتتان تبلیغات سیاسی نکنند.نظر شما چیست؟

مگر من حرف سیاسی زدم ؟  دیدگاه خودم را  نسبت به  مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور بیان کردم. همه ناصر حجازی را می شناسند ، به هیچ حزب ، گروه و تشکیلاتی وابسته نبوده و نیستم .زمانی که به برنامه صدای آمریکا رفتم ،  با توجه به شرایط کشور، به سوالاتی که مرتبط با سیاست بود  ، به شکلی جواب دادم که بهتر است بگویم سکوت کردم و گفتم مشکلات را در داخل ایران به زبان خواهم آورد. فردای مصاحبه روزنامه های وابسته به دولت تیتر زدند که حجازی ، ایران را نفروخت.حال که در داخل مملکت خودم از درد و مشکلات جامعه صحبت می کنم ، می گویند که حجازی دشمن کشور است.حجازی سکوت کند تا از حرفهایش تبلیغات سیاسی نشود.در کشوری که می گویند آزادی بیان است ، در کشوری که می گویند انتقاد پذیر هستیم ، نباید از حرف های من ناراحت شوند .در ضمن چند سالیست که سیاستمداران وارد عرصه ورزش شده اند و برای گرفتن پست و مقام سر و دست می شکنند و حال می بینید که چه بر سر ورزش ما آمده است.چطور دخالت آنها در ورزش عیب نیست اما صحبت از مشکلات جامعه از   یک چهره ورزشی که خود از جنس مردم است و سالها در کنار آنها با عشق زندگی کرده ، ایراد دارد؟ بدانید ناصر حجازی از سیاست که چیزی جز دروغ ندارد ، بیزار است و سیاست هیچ گاه با روحیات من سازگار نبوده و نیست.

 
گردآوری:گروه ورزش سيمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X