علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که برای پاسخگویی به سوالات خبرنگاران به سالن کنفرانس خبری آمده بود وقتی با سالن خالی مواجه شد تعجب کرد اما...
 
 

مهر:از سوی مسئولان برگزاری دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان از حضور دوربین های تلویزیونی در محوطه کنار زمین جلوگیری شده بود که این امر با اعتراض خبرنگاران و گزارشگران همراه بود. ضمن اینکه مسئولان ورزشگاه از ورود به موقع خبرنگاران رسانه های دیگر به تونل مخصوص مصاحبه هم جلوگیری کردند. به همین دلیل در پایان این دیدار خبرنگاران نشست خبری مربیان و بازیکنان را تحریم کردند.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که برای پاسخگویی به سوالات خبرنگاران به سالن کنفرانس خبری آمده بود وقتی با سالن خالی مواجه شد تعجب کرد اما پس از توضیحی که یکی از گزارشگران تلویزیونی به وی داد در جریان ماجرا قرار گرفت. دایی زمانی که قصد ترک سالن را داشت به شوخی به خبرنگاران گفت: «خدا پدر و مادرتان را بیامرزد.»

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس در هفته سی و دوم رقابتهای لیگ برتر شامگاه پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید و پرسپولیس به طور موقت به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:mehrnews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X