امیر قلعه‌نویی بعد از آنکه مقام قهرمانی سپاهان در لیگ را تقریبا قطعی کرد، به خبرنگاران آبادانی گفت، به احتمال بسیار زیاد از سپاهان جدا خواهد شد.
 
گل: امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان بعد از پیروزی با ارزش در آبادان با به زبان آوردن یک جمله مهم، خود را تبدیل به تیتر اصلی فوتبال ایران کرد. او از ماجرایی خبر داد که باعث جدایی‌اش از سپاهان می‌شود.

به گزارش گل به نقل از فارس، سرمربی سپاهان که به احتمال زیاد برای سومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر خواهد شد، حرف‌هایش را با تشکر از مردم آبادان آغاز کرد و گفت:   قبل از هر صحبتی از معرفت مردم آبادان تشكر می كنم. همیشه گفته اند كه آبادان مهد فوتبال است، اما من می گویم كه باید در كنار این جمله بگویم كه آبادان مهد معرفت است. آنها امروز فوتبال پاك را ارائه كردند.

وی افزود: من همیشه گفته ام آنچه باعث شده تا تختی بین مردم باقی بماند مدال‌هایش نیست بلكه معرفت او بوده است. امیدوارم كه نفت آبادان در فصل آینده بهتر ظاهر شود.

سرمربی سپاهان ادامه داد: برای این بازی برنامه داشتیم و هافبك های این تیم را از كار انداختیم. خوش شانس بودیم كه تك موقعیت نفت آبادان تبدیل به گل نشد، اما در كل فكر می كنم مستحق پیروزی بودیم.

وی در مورد قهرمانی سپاهان در لیگ دهم عنوان كرد: هنوز تكلیف تیم قهرمان به نهایی نشده و در دیدار بعدی قهرمانی سپاهان مشخص خواهد شد.

قلعه نویی در ادامه در مورد اینكه برای فصل آینده چه تصمیمی دارد، گفت: هنوز تصمیمی برای فصل بعد ندارم. اتفاق كوچكی رخ داده كه این احتمال وجود دارد به این دلیل در سپاهان نمانم، اما یقین بدانید كه مسیر بعدی من استقلال نیست.

تیم‌های مختلفی در لیگ‌برتر علاقه دارند امیر قلعه‌نویی را در اختیار داشته باشند.

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:goal.com
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X