تیم شیمیزو اس پالس در خانه یوکوهاما مارینوس به تساوی یک بر یک رسید. اومائه از روی نقطه پنالتی در دقیقه 80 برای شیمیزو، و هیودو در دقیقه 85 برای مارینوس گل‌زنی کردند.
 
گل:این بازی در ورزشگاه نیسان برگزار شد، همان ورزشگاهی که فینال جام جهانی 2002 در آن برگزار شد.

قطبی پس از این دیدار گفت:

اول از همه، باید از تمام طرفداران در ژاپن تشکر کنم. باید از مهمان‌نوازی شما تشکر کنم. این اولین باری بود که از ورزشگاه دیدن می‌کردم، ورزشگاه فوق‌العاده‌ای است. در سال 2002 با تیم ملی کره جنوبی تنها 45 دقیقه تا بازی در این ورزشگاه فاصله داشتیم، و من مجبور بودم زمان زیادی را منتظر باشم تا به این ورزشگاه برسم! البته حالا بیش از پیش آن را خواهیم دید.

فکر می‌کردم بازی را می‌بریم اما متاسفانه در دقایق پایانی گل خوردیم و نتوانستیم بازی را مدیریت کنیم. به نظرم اگر تجربه بیشتری داشتیم امتیاز بیشتری از این دیدار می‌گرفتیم.

ما همیشه تلاش می‌کنیم تیم پیشرفت کند. اما ما مصدومیت‌های بسیاری داشتیم و تلاش کردیم با وجود این مصدومیت‌ها تیم خوبی به میدان بفرستیم. همچنین بازیکنان جوان بسیاری داریم و داریم تلاش می‌کنیم تعادل خوبی در تیم داشته باشیم و تعادل خوبی هم داشتیم و لیگ را خوب شروع کرده‌ایم.

 من تلاش کردم تغییرات تاکتیکی هوشمندانه‌ای داشته باشم، تا تیم را بهبود ببخشیم. در انتهای دیدار توپ چندان در دست ما نبود و روی توپ‌های دوم ضربه خوردیم. ما کمی بداقبال بودیم و می‌توانستیم پیروزی خارج از خانه خوبی به دست بیاوریم.

من مطمئن نیستم که بتوانم درباره داور صحبت کنم و به همین دلیل صحبت نمی‌کنم!

ما بازیکنان بسیاری داریم که تجربه کافی را ندارند. بازیکنان به اندازه کافی در دیدارهای رسمی کنار هم بازی نکرده‌اند. این همان تجربه‌ای است که تیم نیاز دارد. این تنها سومین دیدار رسمی ما در این فصل بود.

اگر می‌توانستیم سازمان‌دهی بهتری در دفاع داشته باشیم بهتر می‌بود. ما بیش از حد احساسی بازی کردیم. اگر به صحنه گل هم بنگرید متوجه می‌شوید که داور خطایی را نادیده گرفت.

البته تیم با تجربه بهتر به مشکلات غلبه می‌کند. ما باید تمرکز بالاتری داشته باشیم.

ما تلاش کردیم که آزادی عمل حریف را محدود کنیم. باید مسئولیت‌پذیری دفاعی خود را بیشتر کنیم تا از نظر حمله بهتر کار کنیم

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:goal.com
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X