باشگاه سپاهان از باشگاه استقلال به كميته انضباطی فدراسيون فوتبال شكايت می‌كند.
 
فارس: به نقل از سایت باشگاه سپاهان، روابط عمومی باشگاه فولاد مباركه سپاهان در اطلاعیه ای با ذكر این خبر اعلام داشت؛
" بیانیه توهین آمیز باشگاه استقلال و همین‌طور مصاحبه های اخیر سرپرست محترم این باشگاه به ویژه مصاحبه هایی كه وی از عزم و خواست این باشگاه برای جذب جانواریو آن هم در حالی كه لیگ به پایان نرسیده و این بازیكن با ما قراردادی 2 ساله دارد خبر می ده ، ما را بر آن می دارد تا ضمن شكایت از ایشان و باشگاه استقلال تا حصول نتیجه این موضوع را در كمیته انضباطی فدراسیون پیگیری نمائیم .

دوستان استقلالی مدعی اند كه هیچ پیغامی به جانواریو و یا سایر بازیكنان نداده اند در حالی كه مصاحبه سرپرست محترم باشگاه با رسانه های رسمی و معتبر كشور ( روزنامه هفدهم فروردین ماه -دهم اردیبهشت ماه و روزنامه های ورزشی یازدهم اردیبهشت) خود بزرگ ترین پیام و فراخوان برای جذب یك بازیكن است.

* در بیانیه اخیر باشگاه استقلال و مصاحبه جدید سرپرست محترم این باشگاه آن قدر موضوعات زشت و توهین های غیر مرتبط عنوان شده كه ما ضمن عدم پاسخگویی، كمیته محترم انضباطی را بهترین مرجع برای رسیدگی می دانیم و باز هم مسئولان محترم باشگاه استقلال را به رعایت قوانین و آئین نامه ها فرا می خوانیم .
در پایان اعلام می كنیم كه بر خلاف اظهارات آقای فتح ا... زاده ، قدرت سپاهان همواره در رعایت قانون و پیگیری حقوق باشگاه طبق منطق و قوانین بوده است. ایشان به جای ادامه مصاحبه های توهین آمیز خود را آماده پاسخگویی به گفته های خود و بیانیه باشگاه محترم شان در كمیته انضباطی نمایند. 
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X