غلامرضا رضایی
مهاجم ناراضی پرسپولیس به زودی از این تیم جدا می‌شود.
غلامرضا رضایی که از ابتدای فصل جاری چندان نتوانست در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور پیدا کند تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.

او که در سال‌های گذشته همواره یکی از مهره‌های ثابت پرسپولیس بود در این فصل با آمدن بازیکنانی مثل صادقیان، عالیشاه و خلعتبری فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرد. به همین خاطر تصمیم گرفته در نیم‌فصل از پرسپولیس جدا شود.

مهاجم پرسپولیس این تصمیم خود را با دایی هم در میان گذاشته و سرمربی سرخ‌پوشان هم پس از صحبت با این بازیکن به طور توافقی با جدایی‌اش موافقت کرد.

رضایی در این رابطه گفت: در این سال‌هایی که برای پرسپولیس بازی کردم همیشه از جانم مایه گذاشتم و تلاش کردم بهترین بازی‌هایم را برای این تیم محبوب انجام دهم اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که چندان باب میل من نبود و تصمیم به جدایی گرفتم. دل کندن از هواداران پرسپولیس برایم خیلی سخت است. دوست دارم در تیمی بازی کنم که بتوانم در زمین حضور داشته باشم. هرچند نیمکت‌نشینی پرسپولیس هم برایم افتخار است.

او ادامه داد: در چند سال گذشته همواره به‌غیر از مواقعی که مصدوم می‌شدم در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور داشتم و در فصل کنونی هم با توجه به میزان آمادگی‌ام و هم‌چنین حضور دایی در پرسپولیس که همیشه من را به او نسبت می‌دادند برایم جالب است که چند هفته‌ی متوالی نیمکت‌نشین شدم. با این وجود تحمل این شرایط برایم سخت است و همان‌طور که گفتم می‌خواهم به تیمی بروم که بتوانم بازی کنم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
برنامه پرسپولیس برای جذب 2 ستاره ذوب آهن
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 1392/07/28
اتفاقی جالب برای خانم گزارشگر+ تصاویر
غلبه میلان بر اودینزه
ترمز بارسلونا کشیده شد!