شرط اصفهانی ها
سران ذوب آهن به پرسپولیسی ها پیغام فرستاده اند که "حقیقی را بدهید، حدادی‌فر را ببرید!"
از پرسپولیسی‌ها اصرار و از ذوب‌آهن انكار. باشگاه اصفهانی هیچ جوره حاضر به از دست دادن قاسم حدادی‌فر نیست و دایی و رویانیان هم دست برنمی‌دارند.

برای همین است كه مدیرعامل عزم سفر كرده و می‌خواهد شخصا به اصفهان برود و داستان این انتقال را همانگونه كه خودش و پرسپولیس می‌خواهند، تمام كند.

اصفهانی‌ها هم البته بیكار ننشسته و راهی را می‌جویند برای مقابله با خواسته پرسپولیس. شرطی هم كه گذاشته‌اند بیشتر به سنگی شباهت دارد كه باید جلوی پیشروی پرسپولیس را بگیرد.

مدیران ذوب‌آهن كه پیش‌تر هم با جدایی حدادی‌فر مخالفت كرده بودند، حالا شرط تازه‌ای گذاشته‌اند پیش روی پرسپولیس و آن، فرستادن رضا حقیقی به اصفهان است. در واقع آنها فقط در صورت جذب رضا حقیقی به قرمزپوش شدن قاسم حدادی‌فر رضایت خواهند داد كه این شرط، تبادل بازیكن بین دو باشگاه را یكجورهایی غیرممكن می‌كند.

خود حقیقی البته در یكی دو هفته گذشته بارها از جدایی گفته بود اما آن موقع جایی در تركیب اصلی نداشت و حالا كه اعتماد دایی را دوباره به دست آورده محال است به ترك پرسپولیس رضایت بدهد. باشگاه هم راضی به از دست دادن او نیست و رویانیان حتما در مذاكره‌اش با مدیرعامل ذوب‌آهن بر این مورد تاكید خواهد كرد.

شرط تازه ذوبی‌ها شاید حضور حدادی‌فر در پرسپولیس را بار دیگر عقیم بگذارد اما قطعا نقشی در پرسپولیسی شدن محسن مسلمان نخواهد داشت. بازیكنی كه پرسپولیس و ذوب‌آهن برای قرمزپوش شدنش توافق كرده‌اند و لوكا هم مخالفتی با جدایی‌اش ندارد.

ذوب‌آهن البته گفته كه این بازیكن را فقط برای 6 ماه در اختیار پرسپولیس خواهد گذاشت و در ازای انتقال قرضی، دو بازیكن پرسپولیس را می‌گیرد؛‌ میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده را.

پرسپولیسی‌ها البته با اضافه كردن رضا محمدی به این لیست، می‌خواستند حدادی‌فر را هم به چنگ بیاورند كه باشگاه اصفهانی هنوز رضایت نداده و غریبی هم گفته بود كه حاضر نیست در ذوب‌آهن بازی كند.

هر چند كه بعد از خط خوردن از لیست بازی با داماش، او هم نظرش عوض شده و به هر قیمتی می‌خواهد از پرسپولیس برود. او می‌گوید: «همانطور كه می‌بینید متاسفانه شرایط خوبی در پرسپولیس ندارم و مجبورم خیلی سریع تصمیم بگیرم چون می‌خواهم بازی كنم. باید به هر پیشنهادی فكر كنم و هر تیمی مرا بخواهد، پیشنهادش را بپذیرم. شاید قبلا دوست نداشتم به برخی تیم‌ها بروم اما الان نظرم تغییر كرده چون می‌خواهم فوتبال بازی كنم، اگر ذوب‌آهن و پرسپولیس توافق كردند و دایی هم حرفی نداشت، به اصفهان می‌روم. البته هنوز با دایی حرف نزده‌ام و همه چیز در گرو توافق باشگاه با ذوب‌آهن است. اگر شرایط اصفهان خوب باشد، با توجه به اینكه شرایطم در پرسپولیس خوب نیست و كمی احساس خطر می‌كنم حتما به اصفهان می‌روم. فكر می‌كنم تا آخر همین هفته تكلیفم مشخص می‌شود اما اگر هم بروم، دوباره آخر فصل برمی‌گردم چون قراردادم با پرسپولیس دو ساله است.»

نظر دایی را غریبی هنوز نشنیده اما مدیرعامل می‌گوید كه او هم این انتقال را پذیرفته: «من و دایی علاقه عجیبی به میلاد غریبی داریم ولی برای پیشرفت او هر كاری لازم باشد، انجام می‌دهیم.»

گفته‌های مدیرعامل، مهر تاییدی است بر جدایی میلاد غریبی كه البته در اصفهان تنها نخواهد بود چرا كه پرسپولیس قید محمدرضا خانزاده و رضا محمدی را هم زده و قرار است هر سه بازیكن را با هم روانه اصفهان كند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
برنامه پرسپولیس برای جذب 2 ستاره ذوب آهن
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 1392/07/28
اتفاقی جالب برای خانم گزارشگر+ تصاویر
غلبه میلان بر اودینزه
ترمز بارسلونا کشیده شد!