رویانیان
مدیرعامل پرسپولیس که این روزها از دعوت ستارگان میلان حسابی سرخوش است روی خط برنامه 90 گفت: «زنم را دیدم کپ کردم.»
محمد رویانیان از برگزاری قریب‌الوقوع بازی ستارگان پرسپولیس و میلان به شدت خوشحال است. این را به وضوح می‌شد از روی لحن و ادبیاتش روی خط 90 متوجه شد.

مدیرعامل سرخپوشان در تماس تلفنی با این برنامه در واکنش به این سوال فردوسی پور که برای این بازی چقدر هزینه کرده اید گفت: «200 هزار یورو که همه این مبلغ را اسپانسر پرداخت می کند.»

سپس فردوسی پور از رویانیان درباره وضعیت این روزهای میلان سوال کرد که رویانیان گفت: «آنها در آخرین بازی خود با جنوا مساوی بدی کردند.»

این اظهارنظر سردار باعث شد تا فردوسی پور با تعجب بگوید: «واقعا خودتان هستید آقای رویانیان؟ نکند بدل شماست؟ دست شما درد نکند که فوتبال را تعقیب می کنید. این هم از مزایای فوتبالی شدن است.»

رویانیان که حسابی تریپ کارشناسی برداشته بود و حرف‌های فنی جالبی به خصوص در مورد فوتبال خارجی می زد ادامه داد: «بالوتلی یک پنالتی را خیلی ناجور از دست داد. مکثش بیخود بود اصلا...»

عادل که سعی داشت اطلاعات رویانیان را محک بزند از او درباره دفاع و خط میانی میلان پرسید که سردار گفت: «با اضافه شدن کاکا به ترکیب میلان آنها کمی قوی تر شده اند. اما در خط حمله هنوز مشکل دارند.» همین اظهارنظر کافی بود تا عادل بگوید که می شود از رویانیان در آینده به عنوان کارشناس فوتبال خارجی استفاده کرد.

وقتی فردوسی‌پور در مورد حضور بانوان در ورزشگاه برای تماشای این بازی دوستانه سوال کرد، رویانیان که متوجه پرسش عادل نشده بود گفت: «سوال‌تان را دوباره مطرح کنید. همین که گفتید بانوان، خانمم آمد جلو و من کپ کردم!»

سپس رویانیان در توضیح این مطلب گفت: «در این بازی خانم های سفرا و طرفداران میلان به ورزشگاه می آیند اما باید قبول کرد که ورزشگاه های ما فعلا شرایط سخت افزاری و نرم افزاری را ندارد. به نظرم ما می توانیم از بانوان ورزشکار شروع کنیم تا آنها نخستین تماشاگران مسابقات باشند. بعد از آن هم سایر بانوان به ورزشگاه ها بیایند.»

عادل سپس یک انتقاد از رویانیان کرد و گفت: «هر کسی از مقابل در باشگاه پرسپولیس رد شده است، از او دعوت کرده اید تا برای بازی با میلان بیاید؟!»

که رویانیان گفت: «این کار قشنگی بود. برخی از پیشکسوتان علیرغم بیماری که داشتند به تمرین آمدند. این برای ما ارزشمند است. آنها خودشان بزرگ هستند و می دانند که چقدر می توانند بازی کنند. آقای پروین هم که هست و مشکلی پیش نمی آید. فکر می کنم قرار است دو تیم 14 نفره شوند و هر کدام یک نیمه بازی کنند.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی :
عکس رویانیان و همسرش
خانه مجردی بازیكن پرسپولیس
ستاره پرسپولیس در شبکه آمریكایی+ عکس
رودست خوردن مدافع استقلال از دختر پرسپولیسی+ عکس
غذای سنتی 32 تیم جام جهانی(1)+ تصاویر